
Był sobie piłkarz…
Niezwykłe historie zawodników nie tylko z pierwszych stron gazet
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
- Data wydania
- 1 sty 2020
- Oprawa
- miękka
- Autor/Redaktor
- Antoni Bugajski
- Wydawca
- Ringier Axel Springer
Więcej informacji
| EAN | 9788380919167 |
|---|---|
| SKU | 100888786 |
| Liczba stron | 288 |
| Data wydania | 1 sty 2020 |
| Multiformat | oprawa miękka |
| Wymiary | 14.0x20.5cm |
| Język | polski |
| Wiek | 15-99 lat |
| Oprawa | miękka |
| Autor/Redaktor | Antoni Bugajski |
| Wydawca | Ringier Axel Springer |
| Producent odpowiedzialny | Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. Domaniewska 49 02-672 Warszawa PL gpsr@ringieraxelspringer.pl |
Był sobie piłkarz…
Warto wiedzieć o książce Był sobie piłkarz…
Antoni Bugajski – mistrz solidnego i rzetelnego dziennikarstwa sportowego
Czytelnicy, którzy sięgną po "Był sobie piłkarz…" będą mieli okazję zanurzyć się w świat dziennikarstwa sportowego, które nie ulega chwilowym trendom i sensacjom. Antoni Bugajski, autor tej wyjątkowej pozycji, to przedstawiciel starej, dobrej szkoły, w której rzetelność i solidność mają kluczowe znaczenie. Jego teksty emanowały zawsze pasją do futbolu, a brak taniej sensacji sprawia, że każdy wątek jest przemyślany i dopracowany. Bugajski potrafi z niezwykłą precyzją uchwycić istotę historii, co sprawia, że jego prace są nie tylko informacyjne, ale i głęboko refleksyjne. Kto choć raz miał w ręku jego tekst, doskonale wie, że ta książka to wybitna przedstawicielka dziennikarstwa sportowego, które stawia na jakość, a nie ilość.
Nieoczywiste historie piłkarzy, które zaskakują i inspirują
"Był sobie piłkarz…" to nie tylko zbiór biografii, ale prawdziwa skarbnica nieoczywistych historii piłkarzy, których losy często pozostają w cieniu wielkich nazwisk. Bugajski przybliża sylwetki sportowców, którzy, mimo że nie zawsze stawali na podium, mają do opowiedzenia fascynujące opowieści. Ich kariery splatają się z ważnymi życiowymi decyzjami, często dramatycznymi i nieodwołalnymi. Czytelnik odnajduje w tych historiach nie tylko piłkarskie emocje, ale także ludzkie zmagania, które czynią je jeszcze bardziej autentycznymi. Zawodnicy, których Bugajski przedstawia, reprezentują różne epoki i kluby, od czasów przedwojennych po lata 90-te. Każda z opowieści zachęca do głębszego zgłębienia biografii bohaterów, a ich losy inspirują do refleksji nad własnymi wyborami.
Futbol pełen emocji i ważnych życiowych wyborów – pasja ponad wszystko
Futbol to nie tylko gra, to emocje, pasja i życie. "Był sobie piłkarz…" ukazuje, jak ważne decyzje, które podejmowali piłkarze, wpływały nie tylko na ich kariery, ale także na życie osobiste. Bugajski zmusza nas do zadania sobie pytania, jak wiele poświęceń i wyborów stoi za każdym sukcesem na boisku. Historie piłkarzy są często przesiąknięte dramatem, radością, ale także cierpieniem. Autor umiejętnie łączy te wszystkie wątki, by pokazać, że futbol to nie tylko sport, ale także sposób na życie. Pasja do piłki nożnej, która łączy tych wszystkich bohaterów, sprawia, że ich historie są uniwersalne i ponadczasowe. Książka ta będzie doskonałym towarzyszem dla każdego miłośnika futbolu, który pragnie odkryć nieznane zakątki piłkarskiego świata i poznać osobiste zmagania tych, którzy na co dzień dostarczali nam niezapomnianych emocji.
Był sobie piłkarz…
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.