
Czerwone liście
Chwilowo niedostępny
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejoprawa miękka
37,99 zł
Powiadom o dostępności
Szczegóły produktu
Więcej informacji
| EAN | 9788368350128 |
|---|---|
| SKU | 101266756 |
| Liczba stron | 416 |
| Tytuł oryginalny | Red leaves |
| Data wydania | 18 lut 2025 |
| multiformat | oprawa miękka |
| Wymiary | 12.5x19.5cm |
| Język | polski |
| Oprawa | miękka |
| Autor/Redaktor | Paullina Simons |
| Wydawca | Świat Książki |
| Tłumacz | Alina Siewior-Kuś |
| Producent odpowiedzialny | Dressler Dublin sp. z o.o. Poznańska 91 05-850 Ożarów Mazowiecki PL sekretariat@dressler.com.pl +48 22 733 50 00 |
- Data wydania
- 18 lut 2025
- Oprawa
- miękka
- Autor/Redaktor
- Paullina Simons
- Tłumacz
- Alina Siewior-Kuś
- Wydawca
- Świat Książki
Czerwone liście
Czerwone liście: Mroczna tajemnica pod śniegiem
W głębi zimowego uniwersyteckiego kampusu kryje się więcej niż tylko lód i śnieg. Gdy pod warstwą białego puchu zostaje odnalezione zamarznięte ciało pięknej studentki, detektyw Spencer O'Malley wkracza w świat pełen sekretów, zdrad i niebezpiecznych układów. Czy odważysz się zanurzyć w mroczny klimat tej klaustrofobicznej historii? Rekomendujemy wciągające kryminały, które trzymają w napięciu do ostatniej strony, od Egzekucji w dobrej wierze po Tajemnicę morderstwa w Windsorze – wszystko, by odkryć, co kryje się za zasłoną zimowej ciszy.
- Egzekucja w dobrej wierze: Seria tajemniczych zabójstw, psychologiczna rozgrywka i major Kamieńska w zupełnie nowej odsłonie. Czy jej wieloletnie doświadczenie pozwoli wyprzedzić ruchy przeciwnika i powstrzymać egzekucje niewinnych osób? Rok 2015. Nastia Kamieńska po przejściu na emeryturę pracuje w agencji detektywistycznej swojego dawnego przyjaciela – Władisława Stasowa. Kolejne zlecenie, które ma wykonać w syberyjskim Wierbicku, z początku wydaje się nieskomplikowane. Na miejscu okazuje się jednak, że rosyjska prowincja postawi przed nią zupełnie inne zadanie. Kamieńska trafia w sam środek lokalnych zatargów.
- Tajemnica morderstwa w Windsorze. Jej Królewska Mość prowadzi śledztwo: Królowa Elżbieta II na tropie mordercy! Początek nowej serii kryminalnej z niezwykłą bohaterką w roli głównej. Zbliżają się 90. urodziny królowej Elżbiety. Dwór jest zajęty planowaniem przyjęcia, podczas gdy Jej Królewska Mość zajmuje się swoimi królewskimi obowiązkami. Aż do czasu, gdy młody pianista goszczący na uroczystej kolacji w Windsorze zostaje znaleziony martwy w pokoju gościnnym na poddaszu zamku. Do akcji wkracza nie kto inny, jak sama królowa Elżbieta II, która dyskretnie pracuje nad rozwikłaniem tajemnicy śmierci muzyka.
- Łamacz kości: W 1988 roku czteroletni Tito Ferretti staje się świadkiem przerażającej zbrodni. Na jego oczach ginie matka i jej kochanek. Podejrzany – seryjny zabójca, znany jako Potwór – od miesięcy terroryzuje Turyn. Śledztwo prowadzone przez zastępcę prokuratora Francesco Scalviatiego kończy się sukcesem i sprawa wydaje się zakończona. Do czasu… Trzydzieści cztery lata później przeszłość powraca w najbardziej brutalnej formie. Tito zostaje znaleziony martwy. To już trzecia ofiara sprawcy działającego według okrutnie precyzyjnego schematu. Czy te zabójstwa mają jakiś związek z Potworem?
- Pozostała rodzina: ŚWIATOWY BESTSELLER, KONTYNUACJA „IDEALNEJ RODZINY”. Inspektor Samuel Owusu zostaje wezwany nad brzeg Tamizy do makabrycznego odkrycia. Po zbadaniu znalezionych nad rzeką fragmentów zwłok okazuje się, że są one powiązane z niewyjaśnioną sprawą potrójnego morderstwa sprzed trzydziestu lat. Rachel Rimmer również przeżywa szok. Otrzymuje wiadomość, że jej mąż został znaleziony martwy w piwnicy swojego domu we Francji. Okoliczności wskazują na działania intruza, ale policja prosi wdowę o przybycie na miejsce. Kobieta ma wyjaśnić śledczym niejasne kwestie dotyczące przeszłości Michaela.
- Mamy morderstwo w Mikołajkach: Rozalia Ginter prowadzi gabinet weterynaryjny w Mikołajkach. Wiedzie w miarę szczęśliwe życie rodzinne. Aż do pewnego wieczora, który zmienia wszystko. Odtąd kobieta skrywa mroczną tajemnicę. Zwłaszcza przed najbliższymi. W tych samych urokliwych Mikołajkach – na kładce nad kanałem – zawisa ciało mężczyzny. Czy znany w okolicy hotelarz popełnił samobójstwo? A może zabił go Peter Winckler, który przyjechał na Mazury odwiedzić ziemie przodków? Poszlaki się mnożą… Miejscowa policja pod wodzą komendanta Pawła Gintera wszczyna śledztwo.
- Frela Kryminalny Śląsk: Kolejna część z serii Kryminalny Śląsk – powieści inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami. Katowice, 2000 rok. W kamienicy przy ulicy Kochanowskiego zostają znalezione zwłoki Natalii Kuchcik, artystki Teatru Śląskiego. Kobietę zabito brutalnie, podrzynając jej gardło. Dzień wcześniej obchodziła czterdzieste urodziny. Komu naraziła się na tyle, że postanowił ją zabić? Sprawą interesuje się dziennikarz Borys Dyrda. Szuka rys w perfekcyjnym, kolorowym życiu kobiety. Jednocześnie zmaga się z własnymi problemami.
- Nie ma dymu bez morderstwa: Tess Fox znowu szuka mordercy. A jej siostra – sposobu, by go przechytrzyć. Porywający kryminał z ambitną policjantką Tess Fox i zawodową oszustką Sarah Jacobs na tropie kolejnej zbrodni. W tym świecie prawda obraca się w popiół. A zdrada płonie żywym ogniem. Atrakcje na Dzień Guya Fawkesa w Lewes miały być jak zawsze spektakularne. I były… aż z płonącej kukły znanego polityka wytoczyła się zwęglona ludzka głowa. Ofiarą okazał się lokalny radny. Główną podejrzaną zostaje tajemnicza kobieta, która groziła mu śmiercią w ogniu. Detektyw Tess Fox angażuje się w śledztwo, ale sprawa komplikuje się.
- Bezimienna: Drugi tom bestsellerowej serii z niepokorną detektywką w roli głównej! Josie Quinn zostaje wezwana do domu na obrzeżach m

Czerwone liście



















