Darmowa dostawa już od 79zł! Zobacz więcej

Człowiek, który wiedział za dużo. Dlaczego zginęli Jaroszewiczowie?

39,90 zł

Ostatnie sztuki
Człowiek, który wiedział za dużo. Dlaczego zginęli Jaroszewiczowie?

eBook

23,99 zł

Człowiek, który wiedział za dużo. Dlaczego zginęli Jaroszewiczowie?

Audiobook mp3

39,90 zł

Szczegóły produktu

Data wydania
22 maj 2021
Format pliku
Audiobook (mp3)
Autor/Redaktor
Góra Monika

Człowiek, który wiedział za dużo. Dlaczego zginęli Jaroszewiczowie?

Tym morderstwem żyła cała Polska! Marzec 2018. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro ogłasza, że po niemal trzydziestu latach od zabójstwa premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji Solskiej ustalono sprawców. Mają nimi być Dariusz S., Marcin B. i Robert S.: członkowie działającego w latach 90. gangu karateków z Radomia, którzy mają na koncie serię brutalnych napadów na wille bogatych ludzi w całej Polsce. Sprawa ma jednak drugie dno, a ustalenia policji i prokuratury wydają się niewiarygodne. Z domu premiera nie skradziono bowiem najcenniejszych przedmiotów. Jak wynika natomiast z sekcji zwłok, sprawcy przez długie godziny torturowali premiera, wkręcając mu korkociąg w żebra, gasząc na nim papierosy i próbując wyrwać mu język. Jednocześnie opatrywali mu rany, zmieniali ubranie i podawali leki. Niemal na pewno próbowali zmusić go do wyjawienia jakichś informacji. Monika Góra szuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego przez wiele lat policja i prokuratura nie potrafili wskazać winnych zbrodni. Jak to możliwe, że po tylu latach na światło dzienne wychodzą co najmniej dziwne fakty, które nigdy nie zostały ze sobą połączone? Komu zależy, aby prawda nigdy nie wyszła na jaw? Śledztwo obejmuje wiele osób, wszystko wskazuje na to, że także tych, których nadal oglądamy na pierwszych stronach gazet.

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora
Upadek. Historia prałata Henryka Jankowskiego
34,99 zł
Amber Gold
34,99 zł
Kryptonim "Skóra"
29,99 zł -25%
39,99 zł Cena okładkowa
39,99 zł Najniższa cena
Kryptonim "Skóra"
39,90 zł
Upadek
Książka
27,03 zł -32%
39,99 zł Cena okładkowa
39,99 zł Najniższa cena
Człowiek, który wiedział za dużo. Dlaczego zginęli Jaroszewiczowie?
23,99 zł -25%
31,99 zł Cena okładkowa
31,99 zł Najniższa cena
Człowiek, który wiedział za dużo. Dlaczego zginęli Jaroszewiczowie?
31,99 zł
Kryptonim skóra
Książka
47,49 zł -5%
49,99 zł Cena okładkowa
49,99 zł Najniższa cena

Brak w magazynie

Książki tego wydawnictwa
Dynastia Miziołków
21,90 zł
Serce
29,90 zł
Alicja w krainie czarów
25,90 zł
Zupełnie przypadkiem
39,90 zł
Klątwa żercy
39,90 zł
Krwiopijca. Tom 2: Cyjan
39,90 zł
O dziewczynce, która wpadła w baśń
39,90 zł
Gracz
39,90 zł
Egomaniac
39,90 zł
Łabędzi śpiew
39,90 zł

Człowiek, który wiedział za dużo: Tajemnice i kontrowersje wokół zabójstwa Jaroszewiczów

Wciągająca historia z pogranicza tajemnicy i politycznych intryg, która od lat nie daje spokoju Polsce. Ta książka odsłania nieznane szczegóły i kontrowersje związane z brutalnym morderstwem premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji Solskiej. Zapraszamy do odkrywania kolejnych rozdziałów tej niezwykłej sprawy, a wśród rekomendacji znajdą się również pasjonujące opowieści o nierozwiązanych zagadkach i dramatycznych śledztwach, które wciąż czekają na rozwiązanie.

  1. Martwy punkt. Sprawa zabójstwa Iwony Cygan: Ta książka to pasjonujące śledztwo, które rzuca nowe światło na tajemniczą sprawę morderstwa 17-letniej Iwony Cygan. Odkryj kulisy zbrodni i dowiedz się, czy prawda wciąż jest ukrywana za zasłoną milczenia.
  2. Kryptonim "Skóra": Przedstawiamy niezwykłą historię brutalnego zabójstwa i oskórowania Katarzyny Z., które wstrząsnęło światową kryminalistyką. Czy uda się odnaleźć prawdziwego sprawcę i rozwikłać tajemnicę tej makabrycznej zbrodni?
  3. Ostatni: Ta książka to fascynujące śledztwo w sprawie seryjnego zabójcy z Łodzi, którego nigdy nie skazano. Czy ślady biologiczne pomogą odkryć tożsamość mordercy i zakończyć tę mroczną historię?
  4. Jak rozpętałem aferę taśmową: Wciągająca relacja dziennikarza śledczego na temat kulis jednej z największych afer politycznych ostatnich lat. Poznaj tajemnice, które zmieniły oblicze polskiej sceny politycznej.
  5. Co się stało z Iwoną Wieczorek: Niezwykle szczegółowe śledztwo w sprawie zaginięcia 19-letniej Iwony Wieczorek, które pokazuje, jak wiele tajemnic kryje się za zniknięciem młodej dziewczyny. Odkryj nowe fakty i świadków w tej zagadkowej sprawie.
  6. Morderca z pikiety: Historia nierozwiązanej sprawy seryjnego mordercy z Łodzi, której kontekst społeczno-historyczny dodaje głębi tej tragicznej opowieści. Poznaj szczegóły śledztwa i tajemnice, które wciąż czekają na wyjaśnienie.
  7. Zaginiona Iwona Wieczorek Koniec kłamstw: Przełomowe relacje i nowe dowody w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek, które mogą pomóc ujawnić prawdę o tej głośnej sprawie. Poznaj kulisy śledztwa i tajemnice ukrywane przez lata.
Człowiek, który wiedział za dużo. Dlaczego zginęli Jaroszewiczowie?

Człowiek, który wiedział za dużo. Dlaczego zginęli Jaroszewiczowie?

39,90 zł