Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrazasz zgode na uzycie tych ciasteczek. Wiecej informacji, w tym o mozliwosci zmiany ustawien cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci.
MENU
Mądry prezent na święta »

Dear Evan Hansen(Miękka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Produkt niedostępny
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka

Dear Evan Hansen

Read the book before you see the musical, coming to the West End Autumn 2019!

'Even in book form, Evan Hansen's story sings. Required reading, especially for anyone who's ever needed to be found' - Becky Albertalli, author of Love Simon

Dear Evan Hansen,
Today's going to be an amazing day and here's why...
When a letter that was never meant to be seen draws high school senior Evan Hansen into the Murphy family's grief over the loss of their son, he is given the chance of a lifetime: to belong.

He just has to stick to a lie he never meant to tell.
That the notoriously troubled Connor Murphy was his secret best friend.
Suddenly, Evan isn't invisible anymore. And Connor's wealthy parents have taken him in like he was their own, desperate to know more about their enigmatic son from his 'closest friend'.

As Evan gets pulled deeper into their family, he knows that what he's doing may not be right, but if he's helping people, how wrong can it be?
No longer tangled in his once-incapacitating anxiety, this new Evan has a purpose.
He's confident. He's a viral phenomenon. Every day is amazing. But when everything is in danger of unravelling, he comes face to face with his greatest obstacle: himself.

A simple lie leads to complicated truths in this big-hearted coming-of-age story of grief, authenticity and the struggle to belong in an age of instant connectivity and profound isolation.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Modele opieki pielęgniarskiej nad chorym dorosłym

W dwóch pierwszych częściach książki przedstawiono podstawowe założenia teorii D. Orem, opisano chorobę jako sytuację trudną dla pacjenta, psychospołeczne następstwa choroby oraz znaczenie wsparcia społecznego i edukacji w przygotowaniu chorego ...

Stamtąd się nie wraca

Opowieść o przyjaźni, wierności i prawdziwej miłości, której nie jest w stanie przerwać nawet śmierć.Bohaterem książki jest Krzysztof, dziennikarz wrocławskiej gazety, który na skutek zaskakującej sytuacji traci ukochaną kobietę. By...
33,00 zł

Dear Mrs Bird

A charming, irresistible debut novel set in London during World War II about an adventurous young woman who becomes a secret advice columnist—a warm, funny, and enormously moving story for fans of The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society...

The Dear Zoo Drawing and Colouring Book

"Rod Campbell's preschool classic Dear Zoo has been a firm favourite with children and parents alike ever since it was first published in 1982. Now even very young children can join in the fun and draw their own zoo!Toddlers will be ke...

Dear Zoo Animal Shapes Buggy Book

"Rod Campbell's preschool classic Dear Zoo has been a firm favourite with children and parents alike ever since it was first published in 1982. Even babies and young toddlers can enjoy the story with the Dear Zoo Animal Shapes Buggy Book.

Dear Zoo Snuggle Book

"A super-soft cloth book in a beautiful gift box, based on the bestselling classic Dear Zoo – the perfect gift for babies for any occasion. Created by Rod Campbell for the very youngest animal enthusiasts, the Dear Zoo Snuggle Bo...

Someone new

Micah jest córką zamożnych prawników i siostrą Adriana, który z powodu swojego homoseksualizmu musiał opuścić rodzinny dom. Dziewczyna nie chce dłużej mieszkać z rodzicami i wyprowadza się. Gdy spotyka nowego sąsiada, nie może uwie...

Królowa kokonu

„Królowa kokonu” jest współczesną, osadzoną w polskich realiach interpretacją podania o świętej Zofii i jej córkach. Nadzieja to życzenie zaistnienia określonego stanu rzeczy i niepewność, czy tak się stanie. Wiara to n...
Wkrótce
w sprzedaży

Odważne życie

Odważne życie to jedna z ważniejszych książek Pemy Chödrön, buddyjskiej mniszki, którą pokochały gwiazdy Hollywood i miliony ludzi na całym świecie. Pema Chödrön doradza w niej jak zmienić sposób, w jaki postrzegamy t...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!