Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie tych ciasteczek. Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
MENU

Dear Evan Hansen(Miękka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Cena detaliczna: 35,96 zł
32,90
Cena zawiera podatek VAT.
Oszczędzasz 3,06 zł
Stan magazynowy: Średnia ilość
Dodaj do schowka
Wysyłka: 24h
Dostawa
Produkt posiadamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Uwaga! Całkowity czas oczekiwania na zamówienie = czas wysyłki podany na stronie każdego produktu + dostawa przez przewoźnika. 
Podane terminy dotyczą dni roboczych (poniedziałek-piątek,
z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
Dostawa i płatność
Cennik dostaw
Paczki dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.
Od 250 zł paczki dostarczamy GRATIS!

Płatność elektroniczna (PayU, Masterpass)
Kiosk RUCHu - odbiór osobisty
7,75 zł
Poczta Polska - odbiór w punkcie
7,75 zł
Kurier pocztowy
11,75 zł
Paczkomaty InPost
9,75 zł
Kurier
12,75 zł
Odbiór w księgarni PWN
GRATIS!
Płatność za pobraniem
Poczta Polska - odbiór w punkcie
10,75 zł
Kurier pocztowy
14,75 zł
Kurier
15,75 zł

Dear Evan Hansen

Read the book before you see the musical, coming to the West End Autumn 2019!

'Even in book form, Evan Hansen's story sings. Required reading, especially for anyone who's ever needed to be found' - Becky Albertalli, author of Love Simon

Dear Evan Hansen,
Today's going to be an amazing day and here's why...
When a letter that was never meant to be seen draws high school senior Evan Hansen into the Murphy family's grief over the loss of their son, he is given the chance of a lifetime: to belong.

He just has to stick to a lie he never meant to tell.
That the notoriously troubled Connor Murphy was his secret best friend.
Suddenly, Evan isn't invisible anymore. And Connor's wealthy parents have taken him in like he was their own, desperate to know more about their enigmatic son from his 'closest friend'.

As Evan gets pulled deeper into their family, he knows that what he's doing may not be right, but if he's helping people, how wrong can it be?
No longer tangled in his once-incapacitating anxiety, this new Evan has a purpose.
He's confident. He's a viral phenomenon. Every day is amazing. But when everything is in danger of unravelling, he comes face to face with his greatest obstacle: himself.

A simple lie leads to complicated truths in this big-hearted coming-of-age story of grief, authenticity and the struggle to belong in an age of instant connectivity and profound isolation.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Inni Klienci oglądali również

33,00 zł

Dear Zoo

I wrote to the zoo to send me a pet . . .'Rod Campbell's classic lift-the-flap book Dear Zoo has been a firm favourite with toddlers and parents alike ever since it was first published in 1982.Young children will love lifting th...
33,00 zł

Dear Mrs Bird

A charming, irresistible debut novel set in London during World War II about an adventurous young woman who becomes a secret advice columnist—a warm, funny, and enormously moving story for fans of The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society...

Zostań mistrzem matematyki Zestaw ćwiczeń dodatkowych Klasa 1

Ciekawie opracowany zbiór zadań z matematyki, ułatwiający zrozumienie i urwalenie materiału z zakresu klasy 1. Atuty tej książki:zgodność z podstawą programową, ciekawe, praktyczne i różnorodne zadania, bliska dzieciom tematyka, ...

Modele opieki pielęgniarskiej nad chorym dorosłym

W dwóch pierwszych częściach książki przedstawiono podstawowe założenia teorii D. Orem, opisano chorobę jako sytuację trudną dla pacjenta, psychospołeczne następstwa choroby oraz znaczenie wsparcia społecznego i edukacji w przygotowaniu chorego ...

Stracony list

Wzruszająca opowieść o miłości i przetrwaniu, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami Katie odkrywa kolekcję znaczków, a wśród nich list z czasów wojny. Poznaje tragiczną historię miłości, obejmującą dziesięciolecia i kontynenty. Austri...
30,76 zł

Star Wars Be More Vader

Move from apprentice to master with assertiveness advice from the Star Wars™ galaxy's most powerful leaders, including Darth Vader, Palpatine, and Supreme Leader Snoke.Negotiating the workplace can be an impossible task, especially if...

Ignaś Ziółko gotuje. Przygoda w warzywniaku

Kolejna część kulinarnych przygód Ignasia Ziółki. Ignaś Ziółko i jego pies Kminek otwierają Bardzo Smaczną Księgę i przenoszą się do warzywniaka. Przeżywają w nim przygodę, która pachnie jak koperek, smakuje jak marchewka i jest miękka jak papka z...

Nethergrim Otchłanny

Pierwszy tom nowej serii fantasy dla młodzieży. Dla fanów Zwiadowców i Opowieści z Narnii. Wszyscy w Moorvale wierzą w legendę, że odważny rycerz Tristan i sławny mag Vithric w czasie wielkiej wojny, lata temu pokonali zło uosobione przez...

Ulisses

Gdy Ulisses mimo przeszkód wreszcie ukazał się drukiem w 1922 roku, okrzyknięto go dziełem nieudanym, nieprzyzwoitym, niemoralnym itd. Uchodził za powieść, której porządny człowiek nie powinien nawet brać do ręki. Dziś, prawie sto lat p&o...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!