Powrót do szkoły! Rabaty do 50% » więcej

Domek na drzewie: najgłupsze historyjki

27,40 zł -22%
34,99 zł
Cena okładkowa
34,99 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Ostatnie sztuki

Szczegóły produktu

Data wydania
14 sty 2026
Oprawa
miękka
Autor/Redaktor
Praca zbiorowa

Domek na drzewie: najgłupsze historyjki

Nowy tom „Domku na drzewie” – najśmieszniejszej serii od czasów „Dziennika cwaniaczka”! Czytelniku! Natychmiast odłóż tę książkę! W środku nie znajdziesz wcale trzynastu nowych pięter, tylko trzynaście najgłupszych historyjek, jakie kiedykolwiek wymyślili Andy i Terry. Te opowiastki są tak idiotyczne, że nawet Nochalska Księgarnia wahała się, czy je opublikować. Jeśli to przeczytasz – ostrzegamy! – najprawdopodobniej uszkodzisz sobie mózg.* * Lektura rekomendowana dla istot nieposiadających mózgu.Andy Griffiths pochodzi z Melbourne. Jego ulubione kolory to niebieski, fioletowy, żółty, zielony, pomarańczowy, czerwony oraz czarny. Pracował przez jakiś czas jako taksówkarz i nauczyciel angielskiego, ale zawsze chciał zostać gwiazdą rocka (nawet mu się nie śniło, że będzie znanym pisarzem). Zaczął pisać na poważnie, kiedy uczniowie powiedzieli mu, że książki są okropnie nudne. Terry Denton pochodzi z Melbourne. Zaczął studiować architekturę, ale zorientował się, że go to unieszczęśliwia, więc rzucił uniwersytet i zajął się innymi sprawami. Próbował prawie wszystkiego – parał się teatrem, malarstwem, rzeźbą, zaklinaniem koni, budowaniem gór lodowych i doradzaniem pterodaktylom, aż odkrył, że chce ilustrować książki dla dzieci. Dziś ma ich na koncie ponad czterdzieści, z których wiele stworzył wraz z Andym Griffithsem. Powyższy opis pochodzi od wydawcy

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora
Może Cię zainteresuje
Książki tego wydawnictwa

Domek na drzewie: najgłupsze historyjki – humor, który rozbawi każdego

Zapraszamy do świata pełnego absurdalnych i śmiesznych opowieści, które z pewnością rozbawią zarówno młodszych, jak i starszych czytelników. Nowy tom „Domku na drzewie” to zbiór najgłupszych historyjek autorstwa Andy'ego Griffithsa i Terry'ego Dentona, pełen nieprawdopodobnych przygód i zwariowanych pomysłów. Przygotuj się na dawkę humoru, który odświeży Twoje spojrzenie na klasyczne serie i zachęci do odkrywania kolejnych książek pełnych śmiechu i niespodzianek.

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. 39-piętrowy domek na drzewie: Trzeci tom najśmieszniejszej serii od czasów „Dziennika cwaniaczka”! Andy i Terry mieszkają w niezwykłym, trzydziestodziewięciopiętrowym domku na drzewie, pełnym niesamowitych atrakcji i zwariowanych przygód. Ta książka to doskonała rozrywka dla młodych czytelników, którzy kochają humor i niecodzienne historie.
  2. Dziennik cwaniaczka 9. Droga przez mękę: Greg Heffley wyrusza na pełną przygód i niebezpieczeństw wyprawę samochodową z rodziną. Przygotuj się na zwariowane sytuacje, śmieszne perypetie i niezapomniane chwile, które rozbawią każdego młodego czytelnika. Idealna lektura dla dzieci, które lubią humor i odrobinę chaosu.
  3. Paskudne Konisko: Seria bestsellerowych książek Petry Eimer przenosi młodych czytelników do świata koni, przygód i niezwykłych historii. Pełne ilustracji, humoru i ciepła, te tomy zachwycają dzieci i sprzedają się w tysiącach egzemplarzy. Doskonała lektura dla miłośników zwierząt i przygód.
  4. 130-piętrowy domek na drzewie: Dziesiąty tom serii o Andy'm i Terry'm, którzy tym razem mieszkają w stutrzydziestopiętrowym domku na drzewie, pełnym niesamowitych atrakcji i zwariowanych pomysłów. Ta książka to gwarancja śmiechu i świetnej zabawy dla młodych czytelników, którzy kochają przygody i humor.
  5. Kubuś Puchatek: Wzruszające i pełne uroku przygody Krzysia i jego przyjaciół w Stumilowym Lesie. Ta klasyczna opowieść o przyjaźni, mądrości i dziecięcej naiwności zachwyca od pokoleń, wprowadzając czytelników w świat pełen ciepła i filozoficznych refleksji.
  6. Jajko i Smerfy: Czwarty album przygód Smerfów, pełen magicznych opowieści i humoru. W tym tomie mieszkańcy wioski przygotowują się do Święta Smerfów, a ich przygody związane z jajkiem i innymi niezwykłymi sytuacjami zapewnią rozrywkę dla całej rodziny.
  7. Tapiceruj! Jak stare graty przemienić w piękne meble: Jeśli chcesz odnowić stare meble i nadać im drugie życie, ta książka jest dla ciebie! Alek Kądziela pokaże, jak własnoręcznie przemienić rupiecie w piękne, unikalne meble, inspirując do własnych projektów i kreatywności w domu.
  8. Kolonia: Mroczna i wciągająca historia detektywa Micka Kennedy'ego, który musi rozwiązać tajemnicze tragedie w pięknej, ale niebezpiecznej zatopionej w mroku okolicy. Idealna dla miłośników kryminałów i napiętych intryg, którzy cenią sobie głębię i emocje.
  9. To, co najistotniejsze o panu Moritzu: Czeskie dzieło pełne humoru, filozofii i niezwykłej wyobraźni, które łączy elementy Mrożka, Kafki i Becketta. Opowieść o czeskim malarzu, którego życie i prace ukazują świat pełen absurdu i refleksji, zachwyci miłośników literatury i sztuki.
Zobacz inne z tej samej serii

Domek na drzewie: najgłupsze historyjki

27,40 zł -22%
34,99 zł
Cena okładkowa
34,99 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką