
Dziennik więzienny. Tom 3
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
- Data wydania
- 3 mar 2023
- Format pliku
- eBook (epub,mobi,pdf)
- Autor/Redaktor
- Pell George
- Wydawca
- Rafael
Więcej informacji
| EAN | 5900497302005 |
|---|---|
| SKU | 300230079 |
| Data wydania | 3 mar 2023 |
| Multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub,mobi,pdf) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Pell George |
| Wydawca | Rafael |
Dziennik więzienny. Tom 3
Dziennik więzienny. Tom 3: Ostatni rozdział duchowego testamentu
Zakończenie niezwykłej trylogii kard. George'a Pella, który podczas uwięzienia dzielił się z nami refleksjami i duchowym przesłaniem. Ta ostatnia część porusza głęboko i skłania do refleksji nad sprawiedliwością, niewinnością i nadzieją. Zapraszamy do odkrywania tego wyjątkowego świadectwa, które zyskało miano duchowego testamentu autora i stanowi hołd dla jego życia i wiary. Warto sięgnąć także po wcześniejsze tomy, by w pełni docenić jego przesłanie i głębię myśli.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Dziennik więzienny. Tom 2: To poruszająca historia, która ukazuje walkę o prawdę i sprawiedliwość w obliczu niesprawiedliwego oskarżenia. Książka ta jest nie tylko relacją z procesu, ale także głębokim świadectwem nadziei i wiary w ostateczne zwycięstwo prawdy.
- Dziennik więzienny. Tom 1: Pierwszy tom serii, który w niezwykły sposób ukazuje dramat i nadzieję w obliczu niesprawiedliwości. To lektura, która porusza i skłania do refleksji nad wartością prawdy i wytrwałości.
- Spotkać się w Słowie. Tom 7. Okres zwykły, 29.–34. Tydzień: Seria komentarzy, które pomagają odkrywać głębię Słowa Bożego w codziennym życiu. To zaproszenie do osobistego spotkania z Chrystusem i pogłębienia wiary poprzez refleksję nad Ewangelią.
- Spotkać się w Słowie. Tom 6. Okres zwykły, 19.–28. tydzień: Komentarze do Ewangelii na miesiące sierpień, wrzesień i początek października, które ukazują bliskość Słowa Bożego z życiem Maryi. To doskonałe narzędzie do pogłębienia duchowości i osobistej refleksji nad wiarą.
- Spotkać się w Słowie - tom 1: Seria medytacji nad tekstami Ewangelii na cały rok liturgiczny, szczególnie przydatna w czasie Adwentu i Bożego Narodzenia. Pomaga w osobistej lekturze i głębszym zrozumieniu przesłania Ewangelii w kontekście codziennych wyzwań.
- Dzieła wszystkie, tom 4: Fascynująca refleksja nad duchowym rozwojem i miłością do Boga, niezależnie od sytuacji życiowej. To głęboka analiza duchowości i poznania, która inspiruje do poszukiwania prawdziwego pokoju i relacji z Bogiem.
- W kręgu shintoizmu. Tom 2 Doktryna, kult, organizacja: Przedstawia dogłębne spojrzenie na rozwój doktryny i organizacji shintoizmu, ukazując złożoność i różnorodność tej religii. Idealna lektura dla pasjonatów religii i badaczy religioznawstwa, którzy chcą zgłębić tajniki kultu i wierzeń Japonii.
Dziennik więzienny. Tom 3