
Elementarz - matematyka
Chwilowo niedostępny
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejoprawa miękka
20,49 zł
oprawa twarda
23,47 zł
Powiadom o dostępności
Szczegóły produktu
Więcej informacji
| EAN | 9788375175806 |
|---|---|
| SKU | 100400141 |
| Liczba stron | 144 |
| Data wydania | 1 sty 2018 |
| Miejsce wydania | Kraków |
| multiformat | oprawa twarda |
| Wymiary | 21.0x29.5cm |
| Język | polski |
| Oprawa | twarda |
| Autor/Redaktor | Marta Kurdziel |
| Wydawca | Greg |
| Producent odpowiedzialny | Wydawnictwo GREG sp. z o.o. Klasztorna 2b 31-979 Kraków PL greg@greg.pl 126801550 |
- Data wydania
- 1 sty 2018
- Oprawa
- twarda
- Autor/Redaktor
- Marta Kurdziel
- Wydawca
- Greg
Elementarz - matematyka
Elementarz - matematyka: klucz do świata liczb
Matematyka to przedmiot, który często wzbudza lęk i niechęć wśród dzieci. Jednak książka Elementarz - matematyka ma na celu przełamanie tych barier i pokazanie, że nauka może być nie tylko pożyteczna, ale również przyjemna! Dzięki odpowiedniemu podejściu i zabawie, każde dziecko ma szansę na odkrycie fascynującego świata liczb.
Dlaczego warto wybrać Elementarz - matematyka?
- Podstawy matematyki: Książka koncentruje się na fundamentalnych pojęciach, które stanowią klucz do późniejszej nauki tego przedmiotu.
- Zabawa i nauka: Elementarz wprowadza dzieci w świat liczb poprzez gry i zadania, które przypominają zabawę, co znacznie ułatwia przyswajanie wiedzy.
- Proste zadania tekstowe: Uczy czterech podstawowych działań na liczbach oraz wprowadza do analizy prostych zadań tekstowych.
- Przyjazna oprawa graficzna: Wesołe, kolorowe rysunki sprawiają, że książka jest atrakcyjna wizualnie i zachęca do nauki.
- Trwała oprawa: Twarda, estetyczna oprawa sprawia, że książka jest odporna na zniszczenia, co czyni ją idealnym narzędziem do codziennej pracy w przedszkolu.
Marta Kurdziel i Maria Zagnińska - autorzy, którym możesz zaufać
Autorki Elementarza - matematyka, Marta Kurdziel oraz Maria Zagnińska, to doświadczone edukatorki, które doskonale rozumieją potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym. Ich publikacje, w tym Elementarz - matematyka, wyróżniają się przemyślaną konstrukcją i atrakcyjną formą, co czyni je idealnym wyborem dla dzieci w wieku 3-6 lat.
Podsumowanie
Jeżeli szukasz podręczników szkolnych, które wprowadzą Twoje dziecko w świat matematyki w sposób przyjemny i zrozumiały, Elementarz - matematyka to doskonały wybór. Zainwestuj w rozwój swojego dziecka i sprawdź, jak łatwo można pokochać matematykę!

Elementarz - matematyka



















