
Ja chcę Nobla!
Jak odnaleźć się w świecie nauki?
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
Więcej informacji
| Podtytuł | Jak odnaleźć się w świecie nauki? |
|---|---|
| EAN | 9788301245450 |
| SKU | 101301121 |
| Liczba stron | 260 |
| Data wydania | 10 gru 2025 |
| Język | polski |
| Wymiary | 14.5x20.5cm |
| Oprawa | miękka |
| Autor/Redaktor | Małgorzata Krokowska-Paluszak, Monika A. Koperska |
| Wydawca | Wydawnictwo Naukowe PWN |
| Producent odpowiedzialny | Wydawnictwo Naukowe PWN Spółka Akcyjna Gottlieba Daimlera 2 02-460 Warszawa PL asystent.marketing@pwn.com.pl 22 6954321 |
- Data wydania
- 10 gru 2025
- Oprawa
- miękka
- Autor/Redaktor
- Małgorzata Krokowska-Paluszak, Monika A. Koperska
- Wydawca
- Wydawnictwo Naukowe PWN
Ja chcę Nobla!
Twój przewodnik po świecie nauki
Na ścianie budynku Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego przez lata widniał napis: „Ja chcę Nobla!”. Marzenie zapisane sprayem przetrwało niejeden remont i każdego dnia przypominało młodym naukowcom o ich celu – w chwilach zwątpienia, rezygnacji, wytężonej pracy. Jednak nikt nie dopisał pod nim małym drukiem, że droga do osiągnięcia sukcesu naukowego wymaga nie tylko olbrzymiej cierpliwości i wytrwałości, lecz także – szczególnie w dzisiejszych czasach – opanowania sztuki skutecznej komunikacji osiągnięć, a także budowania marki osobistej.
Małgorzata Krokowska-Paluszak i Monika A. Koperska od lat zajmują się popularyzacją nauki oraz podpowiadają naukowcom, w jaki sposób skutecznie komunikować swoje badania i osiągnięcia. W książce Ja chcę Nobla! Jak odnaleźć się w świecie nauki? łączą inspirujące historie wybitnych postaci ze świata nauki, między innymi: prof. Aleksandra Wolszczana, prof. Jim’a Al Khalili, prof. Macieja Lewensteina, prof. Wacława Gudowskiego, z praktyczną wiedzą uzyskaną od noblistów takich jak sam prezydent Lech Wałęsa. Prezentują przydatne narzędzia, ćwiczenia, strategie, które pomagają w efektywnym budowaniu kariery naukowej.
Dowiesz się:
- jak budować karierę naukową poprzez rozwój niezbędnych umiejętności miękkich oraz kreowanie silnej marki osobistej;
- jak opanować techniki negocjacyjne, jak szukać mentorów i budować sieć kontaktów;
- jak osiągać swoje cele naukowe.
Ja chcę Nobla! Jak odnaleźć się w świecie nauki? to przewodnik dla wszystkich, którzy chcą świadomie i z sukcesami budować swoją karierę naukową – dla uczniów, studentów, wykładowców i naukowców. To także książka dla osób, które interesują się światem nauki, oraz tych, którzy chcą wspierać swoich bliskich na drodze do celu.

Ja chcę Nobla!
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.