
Już nikogo nie słychać
Chwilowo niedostępny
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejeBook
31,90 zł
Powiadom o dostępności
Szczegóły produktu
Więcej informacji
| EAN | 5900497302005 |
|---|---|
| SKU | 300034857 |
| Data wydania | 17 sty 2018 |
| multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub,mobi) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Ryszard Ćwirlej |
| Wydawca | Czwarta Strona |
- Data wydania
- 17 sty 2018
- Format pliku
- eBook (epub,mobi)
- Autor/Redaktor
- Ryszard Ćwirlej
- Wydawca
- Czwarta Strona
Już nikogo nie słychać
Już nikogo nie słychać: Mroczny kryminał z głębi historii
W cieniu listopadowych wydarzeń 1926 roku, gdy Poznań skrywa tajemnice i niebezpieczeństwa, komisarz Antoni Fischer staje przed najbardziej intrygującą zagadką swojego życia. Zbrodnie, napięcia polityczne i mroczne sekrety splatają się w tej retro powieści, która wciąga czytelnika w świat pełen napięcia i niepewności. Odkryj, dlaczego warto sięgnąć po takie tytuły jak "Krzywda", "Widowisko" czy "Lunatyk" i zanurz się w mroczną atmosferę tamtych czasów.
- Krzywda: Zabójstwo emerytowanej nauczycielki Reginy Remus odbija się szerokim echem w Nowym Warpnie. Tajemnicze ślady i odkryte szczątki obozu koncentracyjnego sprawiają, że sprawa wydaje się być jeszcze bardziej zagadkowa, a czytelnik zostaje wciągnięty w mroczny świat lokalnych tajemnic i historycznych sekretów.
- Widowisko: Podczas festiwalu teatralnego w Olsztynie ginie urzędnik w widowiskowy sposób, a śledztwo prowadzi psycholog Zygmunt Rozłucki. Czy za dramatycznym morderstwem stoi despotyczny dyrektor teatru, czy może ktoś inny? Ta historia pełna jest napięcia i teatralnych intryg.
- Lunatyk: Akcja osadzona w Krakowie i Nigerii, opowiada o oficerze SB Kazimierzu Wiśniaku, który bierze udział w tajnej operacji Lunatyk. W trakcie misji Wiśniak musi zmierzyć się z niebezpieczeństwami systemu i własnej przeszłości, a jego losy splatają się z międzynarodową intrygą.
- Trawers: Finał trylogii z komisarzem Forstem, w którym grupa uchodźców zostaje uwięziona w Kościelisku, a tajemnicza śmierć turysty odsłania mroczne zakamarki lokalnej społeczności. Czy to powrót Bestii z Giewontu, czy może ktoś inny stoi za zbrodniami? Emocjonująca i pełna zwrotów akcja.
- Niepamięć: Dariusz Suder, z tytanową płytką w głowie, próbuje rozwikłać zagadkę własnej przeszłości i zbrodni, które mogły popełnić. Po przebudzeniu ze śpiączki w Berlinie, jego życie zmienia się diametralnie, a czytelnik śledzi jego walkę z amnezją i tajemnicami, które mogą go zniszczyć.
- Czerwone Gardło: Harry Hole, genialny śledczy, tropi neofaszystów i przemytników broni, zagłębiając się w mroczne kręgi neonazistów. Sprawa zaczyna się od starego hitlerowca i prowadzi do czasów drugiej wojny światowej, a jego rozwiązanie wymaga nie tylko sprytu, ale i odwagi.
- Milczenie jest srebrem: W Gnieźnie dochodzi do kradzieży srebrnej figury św. Wojciecha, co wywołuje serię śledztw wśród miejscowego półświatka. Oficerowie muszą rozwikłać zagadkę zniknięcia cennego relikwiarza, zagłębiając się w tajemnice lokalnej społeczności i jej sekretów.

Już nikogo nie słychać