
Klinika chorych na nerwicę
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejoprawa miękka
30,40 zł
eBook
15,68 zł
Szczegóły produktu
Więcej informacji
| SKU | 300292114 |
|---|---|
| Data wydania | 1 sty 2024 |
| multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Janusz Eksner |
| Wydawca | Warszawska Firma Wydawnicza |
- Data wydania
- 1 sty 2024
- Format pliku
- eBook (epub)
- Autor/Redaktor
- Janusz Eksner
- Wydawca
- Warszawska Firma Wydawnicza
Klinika chorych na nerwicę
Klinika chorych na nerwicę: Odkryj tajemnice ludzkiej psychiki
W świecie pełnym wyzwań i nieprzewidywalnych emocji, zrozumienie własnej psychiki staje się kluczem do lepszego życia. Janusz Eksner w swojej książce „Klinika chorych na nerwicę” ukazuje, jak cienka jest granica między zdrowiem a chorobą psychiczną, i jak ważne jest wsparcie oraz refleksja nad własnym wnętrzem. Zapraszamy do poznania rekomendacji, które pomogą zgłębić tematy związane z ludzką duszą, od listów z lat 1959-1998, przez pytania o obecność Boga, aż po inspirujące historie i refleksje, które mogą okazać się cennym przewodnikiem na drodze do zrozumienia siebie.
- Listy 1959-1998: Odkryj fascynującą korespondencję dwóch gigantów polskiej literatury, Sławomira Mrożka i Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Ta unikalna wymiana listów z lat 1959-1998 pozwala zgłębić ich życie, myśli i losy, ukazując ich jako ludzi bliskich, pełnych emocji i refleksji nad światem.
- Czy Bóg tutaj: Cykl programów TVP Szczecin, które zgłębiają najważniejsze wartości i pytania egzystencjalne, odwołując się do Biblii. To rozmowy o miłości, prawdzie, szczęściu i przemijaniu, które skłaniają do refleksji nad duchowością i codziennym życiem.
- Pójdę do jedynej: Poruszająca opowieść o dwóch młodych chłopcach, którzy podejmują decyzję o karierze wojskowej, mierząc się z własnymi marzeniami i wyzwaniami dorosłości. To historia o wyborach, które mogą zdefiniować całe życie i o poszukiwaniu własnej drogi.
- Nu pagadi, czyli młodzi, piękni, sfrustrowani: Kontrowersyjna i pełna emocji opowieść o relacji dwóch młodych ludzi, którzy dzielą się seksualnymi fantazjami i żyją w świecie cynizmu. To obraz współczesnej młodzieży, jej pragnień i frustracji.
- Pijacka nędza i lotto: Przedstawienie wykrzywionego obrazu rodziny, składającej się z wykolejeńców, którzy stracili wszystko i pogrążeni są w alkoholizmie. To mocny portret społecznych marginesów, pełen gorzkiego realizmu i refleksji nad losem.
- Proza: Zbiór utworów prozatorskich Kazimiery Iłłakowiczówny, ukazujący jej życie, podróże, przyjaźnie i niezwykły talent do opowiadania historii. To fascynująca podróż przez przeszłość i literackie pejzaże, które zachwycają i inspirują.
- Rok: Powieść ukazująca losy bohaterów w czasie stanu wojennego w Polsce, ukazując wpływ wydarzeń historycznych na ich życie. To refleksja nad przemijaniem, zmianami i nieuchronnością losu, skierowana do każdego, kto chce zrozumieć tamte trudne czasy.
- Amulet: Opowieść o młodym Dawidzie Schatzie, który odkrywa niezwykłe właściwości tajemniczego amuletu i swoje zdolności przewidywania wyników gier losowych. To historia pełna tajemnic, wątpliwości i poszukiwania sensu w nieprzewidywalnym świecie.
- Mój rok 1984: Nostalgiczna podróż do lat osiemdziesiątych w Polsce, ukazująca codzienne życie, miłości i walkę z ustrojem. To wspomnienia młodości, które łączą obraz prywatny z historycznym, tworząc pełen emocji portret tamtych czasów.

Klinika chorych na nerwicę
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.


