MENU

Książki obcojęzyczne - poradniki i hobby

W kategorii „Książki obcojęzyczne – poradniki i hobby” Wydawnictwo PWN przygotowało dla Państwa bogaty wybór książek w językach angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim. Kolekcja pozycji dla amatorów i amatorek czytania w językach obcych została oparta o pozycje z wysoko cenionych wydawnictw, między innymi popularnych Penguin Books, Vermillion, Ebury Press i innych.

Książki czytane w obcym języku stanowią niesłychaną pomoc edukacyjną na każdym etapie kształcenia. Odbiorców, którzy w miarę swobodnie posługują się językiem obcym zainteresować może przyswajanie sobie poradników w oryginale. Bardzo polecamy łączenie przyjemności z praktyczną stroną nauki.

Wśród poradników i książek przeznaczonych dla hobbystów znajdą Państwo prace poświęcone tak subtelnym zagadnieniom, jak relacje międzyludzkie, mentalne schorzenia, pomoc w walce z różnego rodzaju dolegliwościami czy wsparcie w trakcie rozwodu. Oprócz tego oferujemy również książki z dziedziny dietetyki.

Największą popularnością cieszy się poradnik pod tytułem „How to Win Friends and Influence People” autorstwa Dale’a Carnegie. Pozycja ta to światowy bestseller, sprzedany w ponad 16 milionach egzemplarzy. Na popularności książki zaważyła praktyczność nauk autora, które, wcielone w życie, poprawiają jego komfort. To sztandarowy przykład tego, jak pisać poradniki w sposób przystępny i dostępny dla każdego człowieka, niezależnie od środowiska, w jakim się obraca. W książce pisarz poruszył takie zagadnienia, jak sposób na zjednanie sobie przyjaciół, bycie popularnym w środowisku, ale też odniósł się do tematu publicznych wystąpień i ogólnej charyzmy. To uniwersalne kwestie, które ważne będą nie tylko dla influencerów czy osób publicznych, ale również przydadzą się w codziennym życiu w pracy, na uczelni, w szkole. Wszystkie porady zostały okraszone zabawnym językiem i ciekawymi przykładami z życia.

Ten i inne poradniki w językach obcych znajdują się w kategorii „Książki obcojęzyczne – poradniki i hobby”, którą serdecznie polecamy Państwa uwadze.

Znaleziono: 6790
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Radical Candor

Książka (miękka)
23,42 zł
37,00 zł

Science of Stretch

Książka (zintegrowana)
56,84 zł
90,00 zł

The Silver Spoon

Książka (skórzana)
174,97 zł
213,00 zł

How to talk to anyone

Książka (miękka)
26,98 zł
42,00 zł

Atomic Habits

Książka (miękka)
71,67 zł
89,00 zł

The Social Brain

Książka (miękka)
42,59 zł
59,00 zł
Znaleziono: 6790
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20