Powrót do szkoły! Rabaty do 50% » więcej

Magazyn Czerwona Szpilka

9,64 zł -4%
9,99 zł
Cena okładkowa
9,99 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Ostatnie sztuki

Szczegóły produktu

Data wydania
10 gru 2025
Format pliku
eBook (pdf)
Autor/Redaktor
zbiorowe Opracowanie
Wydawca
Absens Carens Wydawnictwo

Magazyn Czerwona Szpilka

Magazyn Czerwona Szpilka prezentuje specjalne wydanie przygotowane na XXXII Forum Ekonomiczne w Karpaczu – największą konferencję gospodarczo-polityczną w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Nowe Wartości Starego Kontynentu – Europa u progu zmian”, przyciągając ponad 5000 uczestników z Europy, USA, Azji i Afryki, w tym prezydentów, premierów, przedstawicieli administracji, biznesu i nauki. W tym numerze znajdziesz: ? Relację z XXXII Forum Ekonomicznego – kluczowe debaty i wnioski. ? Ekskluzywne wywiady – rozmowa z Katarzyną Suchańską, Radną Rady Miasta Kielce, oraz liderami biznesu i polityki. ? Analizy demograficzne – przyszłość rynku pracy w kontekście starzejącego się społeczeństwa. ? Tematy społeczno-kulturowe – Islam a prawa kobiet, nowe modele zarządzania w administracji. ? Debaty o gospodarce i energetyce – wyzwania dla samorządów, rola polityki klimatycznej i zrównoważonego rozwoju. ? Relacja z Międzynarodowego Filantropijnego Pikniku Polo – sport, moda i networking w jednym wydarzeniu. ? Polska a Unia Europejska – analiza sytuacji politycznej, samorządowej i gospodarczej. To wydanie Magazynu Czerwonej Szpilki to inspiracja dla liderów samorządowych, przedsiębiorców i każdego, kto chce zrozumieć wyzwania nowoczesnego świata.

Spis treści

XXXII Forum Ekonomiczne w Karpaczu – Europa u progu zmian
Problemy demograficzne Polski – wpływ na zatrudnienie i strukturę społeczną
Wywiad z Katarzyną Suchańską – kobiety w polityce i biznesie
Nowoczesne modele zarządzania – jak samorządy adaptują się do wyzwań XXI wieku
Islam a prawa kobiet – rola kultury i religii w kształtowaniu społeczeństw
Zmiana klimatu – analiza globalnych wyzwań ekologicznych
Dolny Śląsk jako region sukcesu – strategie rozwoju i inwestycji
Międzynarodowy Piknik Polo – sport, biznes i networking
Przyszłość Unii Europejskiej i Polski – nowe wyzwania dla samorządów
Wizja „zero” – nowe modele rozwoju miast

 

Recenzje (0)

Książki tego autora
Książki tego wydawnictwa

Magazyn Czerwona Szpilka: Odkryj najważniejsze wydarzenia i analizy z XXXII Forum Ekonomicznego

Zapraszamy do lektury wyjątkowego wydania Magazynu Czerwona Szpilka, które przybliża najważniejsze debaty, wywiady i analizy z największej konferencji gospodarczo-politycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. To doskonała okazja, by zgłębić tematy kluczowe dla przyszłości Europy i świata, oraz poznać opinie liderów ze świata biznesu i polityki. Odkryj nasze rekomendacje i sięgnij po pełny zestaw numerów, by być na bieżąco z najnowszymi trendami i wyzwaniami.

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. Zestaw wszystkich numerów Magazynu Czerwona Szpilka (2021-2024) – Paki: Ten unikalny pakiet obejmuje wszystkie 10 numerów magazynu Czerwona Szpilka wydanych od 2021 do 2024 roku. To doskonała okazja, aby zgłębić najważniejsze analizy, wywiady i trendy ze świata biznesu, polityki, kultury i samorządu, które kształtowały ostatnie lata.
  2. Logistyka 3/2025: Numer ten skupia się na przyszłości logistyki w e-commerce, analizując automatyzację, wyzwania kadrowe oraz kwestie odpowiedzialności społecznej. To niezbędna lektura dla każdego, kto chce zrozumieć, jak technologia i zrównoważony rozwój wpływają na branżę logistyczną.
  3. Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw: Miesięcznik dedykowany właścicielom i menedżerom małych oraz średnich firm, oferuje najnowsze informacje z dziedziny finansów, marketingu, technologii i prawa. To niezastąpione źródło wiedzy, które pomoże rozwijać Twój biznes i podejmować świadome decyzje.

Magazyn Czerwona Szpilka

9,64 zł -4%
9,99 zł
Cena okładkowa
9,99 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką