Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie tych ciasteczek. Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Sesja z PWN »
MENU

Me Before You(Miękka)

Penguin Readers Level 4:

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Cena detaliczna: 18,00 zł
16,20
Cena zawiera podatek VAT.
Oszczędzasz 1,80 zł
Stan magazynowy: Średnia ilość
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka
Wysyłka: 24h
Dostawa
Produkt posiadamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Uwaga! Całkowity czas oczekiwania na zamówienie = czas wysyłki podany na stronie każdego produktu + dostawa przez przewoźnika. 
Podane terminy dotyczą dni roboczych (poniedziałek-piątek,
z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
Dostawa i płatność
Cennik dostaw
Paczki dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.
Od 250 zł paczki dostarczamy GRATIS!
Zamówienia z minimum jedną książką Wydawnictwa Naukowego PWN, PZWL lub WNT wysyłamy taniej.

Płatność elektroniczna (PayU, Masterpass)
dla zamówień
PWN/PZWL/WNT
Kiosk RUCHu - odbiór osobisty
7,75 zł
6,75 zł
Poczta Polska - odbiór w punkcie
7,75 zł
6,75 zł
Kurier pocztowy
11,75 zł
10,75 zł
Paczkomaty InPost
11,75 zł
10,75 zł
Kurier
12,75 zł
11,75 zł
Odbiór w księgarni PWN
GRATIS!
GRATIS!
Płatność za pobraniem
dla zamówień
PWN/PZWL/WNT
Poczta Polska - odbiór w punkcie
10,75 zł
9,75 zł
Kurier pocztowy
14,75 zł
13,75 zł
Kurier
15,75 zł
14,75 zł

Me Before You

When Lou Clark loses her job at a café, she is given a job caring for Will Traynor. Will was disabled in a motorbike accident. Lou knows she needs the money. Will knows that his accident took away his love of life. Neither of them know that they're going to change each other's lives forever.

Penguin Readers is a series of popular classics, exciting contemporary fiction, and thought-provoking non-fiction written for learners of English as a foreign language. Beautifully illustrated and carefully adapted, the series introduces language learners around the world to the bestselling authors and most compelling content from Penguin Random House.The eight levels of Penguin Readers follow the Common European Framework and include language activities that help readers to develop key skills.

Me Before You, a Level 4 Reader, is A2+ in the CEFR framework. The text is made up of sentences with up to three clauses, introducing more complex uses of present perfect simple, passives, phrasal verbs and simple relative clauses. It is well supported by illustrations, which appear regularly.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Jojo Moyes

ur. 1969

Jojo Moyes (ur. 4.08.1969) – brytyjska pisarka. Ukończyła studia na Royal Holloway and Bedford New College na Uniwersytecie Londyńskim, po których przez dziesięć lat pracowała dla „The Independent”. Zadebiutowała literacko w 2002 roku książką Sheltering Rain. Popularność przyniosła jej zekranizowana powieść pt. Zanim się pojawiłeś, którą przetłumaczono na 31 języków. Film ukazał się w 2016 roku i główne role zagrali w nim Emilia Clarke oraz Sam Claflin.

Jojo Moyes jako jedna z nielicznych autorek została dwukrotnie wyróżniona nagrodą Romantic Novel of the Year Award, przyznawaną przez Romantic Novelists' Association.

Autorka mieszka w Essex z mężem i trójką dzieci.

Zdjęcie: By Amrei-Marie [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], from Wikimedia Commons

Inni Klienci oglądali również

40,00 zł

Before the Coffee Gets Cold

A beautiful, moving story about a small Japanese café that offers its visitors the chance to travel back in time, to find an answer to the question: what would you change if you could go back? For fans of The Guest Cat and If Cats Disappeared fr...
91,00 zł

Unforgettable Places to see before you die

Life is short. Take yourself to places you’ll never forget.We owe it to ourselves to see as much of this beautiful world as possible. This is for people that want to see ancient monuments, extraordinary scenery, endangered wildlife, i...

Is this a dagger which I see before me

This collection of Shakespeare's soliloquies, including both old favourites and lesser-known pieces, shows him at his dazzling best.One of 46 new books in the bestselling Little Black Classics series, to celebrate the first ever Penguin Cla...
41,53 zł

If I Die Before I Wake

Everyone believes Alex is in a coma, unlikely to ever wake up. As his family debate withdrawing life support, he can only listen.But he soon begins to suspect that his accident wasn’t really an accident. Even worse, the perpetrator is...

Before the Rains

A romantic, heart-wrenching tale of love against the odds from the Number One Sunday Times bestselling author 1930, Rajputana, India. Since her husband’s death, 28-year-old photojournalist Eliza’s only companion has been her camera. When th...
44,00 zł

Twas The Nightshift Before Christmas

A short gift book of festive hospital diaries from the author of million-copy bestseller This is Going to HurtChristmas is coming, the goose is getting fat . . . but 1.4 million NHS staff are heading off to work. In this perfect present for...
33,00 zł

The Girl Before

'This is going to be the buzziest book of 2017 . . . This year The Girl Before will be that book' InStyle'A girl thriller that outdoes Paula Hawkins' Sunday TimesEnter the world of One Folgate Street and discover perfection . . ...
40,00 zł

Before We Were Yours

Two families, generations apart, are forever changed by a heartbreaking injustice in this poignant novel, inspired by a true story, for readers of Orphan Train and The Nightingale.Memphis, 1939. Twelve-year-old Rill Foss and her four younge...

Me Before You

Lou Clark knows lots of things. She knows how many footsteps there are between the bus stop and home. She knows she likes working in The Buttered Bun tea shop and she knows she might not love her boyfriend Patrick.What Lou doesn't know is s...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!