Zyskaj 100zł na zakupy » więcej

Miłość po ZAGŁADZIE

10,10 zł

Ostatnie sztuki

Szczegóły produktu

Data wydania
18 kwi 2023
Format pliku
eBook (epub,mobi)
Autor/Redaktor
Katarzyna Lisowska

Miłość po ZAGŁADZIE

\n\nW niniejszej publikacji autorka chce nam opowiedzieć o miłości, wykluczonej, biczowanej i krzyżowanej. Marzy tymczasem, wychowana nieopodal Auschwitz, gdzie znęcano się szczególnie nad homoseksualistami — o świecie innym, bez granic, który nie stawia barykad miłości, tożsamości, prawdzie człowieka.

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora
Książki tego wydawnictwa

Miłość po ZAGŁADZIE: Odwaga w obliczu cierpienia i wykluczenia

Ta poruszająca książka zagłębia się w tematykę miłości w najtrudniejszych warunkach — wykluczenia, bólu i krzywdy. Autorka, wychowana w miejscu pełnym bolesnych wspomnień, pragnie ukazać świat, w którym miłość, tożsamość i prawda człowieka nie znają granic. Zapraszamy do odkrywania niezwykłych opowieści i rekomendacji, które poszerzą Twoje horyzonty i dodadzą odwagi w poszukiwaniu własnej drogi.

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. Chory z życia: Ta poetycka opowieść ukazuje, jak traktowany jest człowiek na oddziale zamkniętym. Krótki, lecz wymowny szkic tematu, który zmusza do refleksji nad utratą podmiotowości i potrzebą zmiany poprzez różne formy wyrazu.
  2. Dzień w którym się umiera: Zbiór wierszy odzwierciedlających życie twórcy, pełen emocji i głębokich przemyśleń. To opowieść o zatracaniu się w dobru okazywanym innym, skłaniająca do refleksji nad relacjami międzyludzkimi.
  3. Czarne Ogrody: Poetycki tom, który wzywa do wyzwolenia się od własnych słabości i przemocy. Autorka ukazuje codzienne zmagania z brutalnością i własnymi demonami, oferując mocne i poruszające obrazy.
  4. Auschwitzu: Tomik poświęcony zagładzie, opowiadający o losach ofiar Holocaustu. Obrazy od ocalonych i przyjaciół autorki tworzą wzruszające świadectwo pamięci i współcierpienia, które nie mogą zostać zapomniane.
  5. Mała antologia osobistej wyobraźni: Zeszyt poetycki, w którym minimalizm i przestrzeń dla słowa pozwalają na głębokie przeżycia. Autorka wybiera koncepcję, która podkreśla siłę prostych, ale wymownych wierszy.
  6. Lot z dziesiątego piętra: Zbiór wybranych wierszy, które mają mocny przekaz i uniwersalność. Autorka pokazuje, jak ważne jest utrwalanie chwil, które mogą przemawiać do każdego czytelnika w dowolnym czasie.
  7. Pejzaże stracenia: Poetyckie obrazy ukazujące absurd cierpienia wojny na Ukrainie. Wiersze te łączą przeszłość z teraźniejszością, przypominając o lekcjach, które świat musi jeszcze odrobić w obliczu zagłady.
  8. Liryki (nie)Cmentarne: Refleksje o przemijaniu i śmierci, powstałe na przełomie lata i jesieni 2019 roku. Wiersze ukazują proces oswajania się ze stratą i próbę odnalezienia spokoju w obliczu nieuchronnego końca.
  9. Chwila dla świata i zwierząt: Mała publikacja, która zwraca uwagę na cierpienie zwierząt i potrzebę zmiany. To manifest sprzeciwu wobec polowania, przemocy i bezduszności wobec innych istot.
  10. Twoje piersi zmęczone już czasem: Subtelne wiersze o przemijaniu, miłości i rozpaczy. To przenikliwe erotyki oraz refleksje o czasie, delikatności i emocjonalnym zmęczeniu, które dotykają każdego z nas.

Miłość po ZAGŁADZIE

10,10 zł