
O tysiącach frajd zająca
Chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Szczegóły produktu
- Oprawa
- twarda
- Autor/Redaktor
- Axel Scheffler, Frantz Wittkamp
- Wydawca
- Artbooks
Więcej informacji
| EAN | 9788367715126 |
|---|---|
| SKU | 101276716 |
| Liczba stron | 32 |
| Multiformat | oprawa twarda |
| Wymiary | 20.0x15.0cm |
| Język | polski |
| Oprawa | twarda |
| Autor/Redaktor | Axel Scheffler, Frantz Wittkamp |
| Wydawca | Artbooks |
| Producent odpowiedzialny | ARTBOOKS Sp. z o.o. ALEJA "SOLIDARNOŚCI" 117 lok. 315 00-140 Warszawa PL book@uabooks.pl 48798839288 |
O tysiącach frajd zająca
Warto wiedzieć o książce O tysiącach frajd zająca
Axel Scheffler i Frantz Wittkamp – duet, który ożywia świat zająca
W krainie literatury dla dzieci, gdzie wyobraźnia nie zna granic, Axel Scheffler i Frantz Wittkamp tworzą niezwykły duet, który z łatwością potrafi ożywić nawet najbardziej szalone pomysły. W książce "O tysiącach frajd zająca" Scheffler, znany z fenomenalnych ilustracji do "Gruffalo", zabiera nas w podróż do świata pełnego kolorów, fantazji i zajączków, które robią wszystko, tylko nie to, co im się każe. Jego unikalny styl rysunku sprawia, że każda strona tętni życiem, a dzieci z radością odkrywają przygody naszych długouchych bohaterów. Frantz Wittkamp, autor tekstu, w mistrzowski sposób łączy humor z wierszowaną formą, co czyni tę książkę idealną propozycją dla najmłodszych. To pozycja, która nie tylko bawi, ale także rozwija wyobraźnię dzieci, wprowadzając je w świat literackich frajd.
Zabawa i śmiech gwarantowane – książka pełna dziecięcej radości
"O tysiącach frajd zająca" to prawdziwy festiwal śmiechu i zabawy, który zapewnia godziny radości zarówno samodzielnego, jak i rodzinnego czytania. Wierszowana forma tekstu sprawia, że każda strona jest nie tylko łatwa do przyswojenia, ale i pełna energii, którą dzieci z pewnością pokochają. Humor, który emanuje z każdej linijki, łączy pokolenia i sprawia, że wspólne czytanie staje się niezapomnianą przygodą. Dzięki przekładowi Agnieszki Frączek, znanej i cenionej pisarki dla dzieci, polscy mali czytelnicy mają szansę odkryć tę niezwykłą opowieść w języku, który jest im bliski. Nie ma wątpliwości, że ta książka dla dzieci jest doskonałym prezentem, który przyniesie uśmiech na twarze zarówno dzieci, jak i dorosłych!
O tysiącach frajd zająca: Szalona podróż po wyobraźni
Przygotuj się na niezwykłą wyprawę, gdzie zające skaczą po polach, latają w chmurach, czytają książki i udzielają wywiadów! „O tysiącach frajd zająca” to magiczna opowieść pełna humoru, barwnych ilustracji Axela Schefflera i nieograniczonej wyobraźni, która zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Ta książka to klucz do świata, w którym wszystko jest możliwe — od harców po rodzinne czytanie. Zapraszamy do odkrywania przygód, które gwarantują dobry humor i niezapomniane chwile wspólnej radości.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Kiedy kota coś omota: Ta szalona, wierszowana historia z mruczkami w roli głównej to doskonała lektura dla dzieci i rodzin. Ilustracje Axel Schefflera dodają uroku, a tekst Frantza Wittkampa zachęca do samodzielnego czytania i wspólnego spędzania czasu.
- Bajki wspierajki. Życzliwe zwierzaki: Inspirujące bajki, które uczą dzieci wartości takich jak przyjaźń, dobroć i empatia. Poznaj historie zwierząt pomagających sobie nawzajem i odkryj, jak ważne jest okazywanie życzliwości w codziennym życiu.
- Kot w butach: Seria pięciu bajek, które nie tylko bawią, ale i uczą dzieci ważnych wartości. Kolorowe opowieści zapewnią rozrywkę i pozostaną w pamięci na długo, rozwijając wyobraźnię najmłodszych.
- Drogocenna kupa: Przewrotna i humorystyczna opowieść o tym, jak coś tak niepozornego jak kupa może mieć ogromną wartość. Książka przekazuje ważny przekaz o tym, że nie wszystko da się kupić, a niektóre rzeczy są bezcenne.
- Urocze opowiastki. Mieszkańcy Afryki: Pięknie ilustrowana książka z trzema opowieściami o przygodach mieszkańców afrykańskiej sawanny. Poznaj lwa Leosia, geparda Grzesia i słonia Emila w ich niezwykłych przygodach.
- Urocze opowiastki dla maluszków: Zbiór bajek pełen barwnych ilustracji, które zachwycą najmłodszych. Poznaj przygody Żarłoka i niesfornego kurczątka, idealne do czytania przed snem i wspólnego odkrywania świata.
- Nie bój się mnie!: Wzruszająca i pełna ciepła opowieść o poszukiwaniu przyjaźni i pokonywaniu lęku. Nietopuś, mimo że wszyscy się go boją, udowadnia, że warto dać mu szansę i poznać go bliżej.
- Bajki dla dzieci: Kolorowy zbiór klasycznych i wartościowych bajek, które uczą dzieci ważnych życiowych lekcji. Poznaj bohaterów takich jak dziewczynka z zapałkami czy pingwinek Oskar i ciesz się wspólnym czytaniem.
- Bajeczki z obrazkami Mysz miejska i wiejska Pies i wilk: Seria kolorowych książeczek z bajkami i ilustracjami, które zachęcają dzieci do nauki czytania. Zastąpione słowa obrazkami ułatwiają zrozumienie i sprawiają, że czytanie staje się przyjemnością.
- Czerwony kapturek: Seria pięciu bajek, które uczą dzieci wartości i zapewniają rozrywkę. Klasyczne opowieści, które na długo pozostaną w pamięci najmłodszych, ucząc ich mądrych lekcji.
O tysiącach frajd zająca