W dniu dzisiejszym kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy jedynie drogą mailową.
Przepraszamy za niedogodności. więcej

Ostatni bastion Barta Dawesa

46,90 zł

Ostatnie sztuki

Szczegóły produktu

Data wydania
30 paź 2024
Format pliku
Audiobook (mp3)
Autor/Redaktor
Stephen King
Wydawca
Albatros

Ostatni bastion Barta Dawesa

KSIĄŻKA, KTÓRĄ PO LATACH SAM KRÓL HORRORU UZNAŁ ZA JEDNĄ ZE SWOICH ULUBIONYCH WCZESNYCH POWIEŚCI. Każdy ma swoją wytrzymałość. Bart Dawes musiał dużo w życiu znieść: nieudane małżeństwo, śmierć dziecka, mało ciekawą pracę… Ale nawet dla niego istnieje granica, poza którą nie jest w stanie dłużej ignorować niepowodzeń. Tą granicą jest dom, pełen wspomnień o synu i dawno utraconej bliskości z żoną. Gdy w związku z budową autostrady Dawesowi grozi jego utrata, a także likwidacja miejsca pracy – nędznej, ale jednak zapewniającej egzystencję – postanawia walczyć o swoje z bezduszną biurokratyczną machiną. A kiedy porządny i z natury łagodny człowiek sięga po broń, skutki mogą się okazać katastrofalne dla niego i dla tych, którzy staną mu na drodze. Bo Bart Dawes, w którym nagromadzona przez lata frustracja znajduje w końcu ujście, jakby ktoś wcisnął guzik w jego głowie, jest gotowy na wszystko. Jako Bachman mogłem napisać o pewnych sprawach trochę inaczej, niż zrobiłby to Stephen King. Stephen King Podobnie jak w innych książkach Kinga pisanych pod pseudonimem Bachman, nie ma tu elementów nadprzyrodzonych, duchów czy opętania. Jest coś bardziej namacalnego, ale nie mniej przerażającego. „The Guardian” Ostatni Bastion Brata Dawesa to nie tylko ciekawa historyjka. To całkiem nowe spojrzenie na życie każdego człowieka. StephenKing.pl

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora

Ostatni bastion Barta Dawesa: Mroczna opowieść o granicach wytrzymałości

Zapraszamy do odkrywania niezwykłej powieści, która porusza tematykę walki z własnymi demonami i granicami wytrzymałości. "Ostatni bastion Barta Dawesa" to historia, która zyskała uznanie samego Króla horroru i zachęca do refleksji nad tym, jak daleko można się posunąć, gdy wszystko, co ważne, jest zagrożone. Wśród rekomendacji znajdą Państwo również takie tytuły jak "Bezsenność", "Echo" czy "Rose Madder" – każda z nich to wyjątkowa podróż w głąb ludzkiej psychiki i emocji.

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. Bezsenność: Powrót Króla Horroru do mrocznych uliczek Derry, gdzie Ralph Roberts zmaga się z bezsennością i widzi dziwne aury otaczające żywe istoty. Ta książka to psychologiczny horror pełen napięcia i niepokoju, który gwarantuje, że na pewno nie zaznacie spokoju.
  2. ECHO: Wyprawa młodego Holendra Nicka Grevesa w góry Alp zamienia się w koszmar, gdy odkrywa tajemniczą górę Maudit. Ta powieść to pełna napięcia i nieprzewidywalności opowieść o naturze, której nie można słuchać, jeśli nie chce się wpaść w sidła zła.
  3. ROSE MADDER: Przenikliwy obraz kobiecej psychiki i walki o wolność od przemocy w związku, który ukazuje Stephen King. Rosie Daniels musi stawić czoła przeszłości i potworom, które czają się za fasadą normalności, by zacząć nowe życie.
  4. Po drugiej stronie: Dziewczynki Lizka i Iga odnajdują schronienie w nawiedzonym domu, próbując uciec od bólu i krzywdy. Ta opowieść to mroczna podróż w głąb ludzkiej psychiki i tajemnic przeszłości, które powracają, by zniszczyć wszystko, co dobre.
  5. Chudszy: Thriller z elementami horroru autorstwa mistrza grozy, opowiadający historię Billy'ego Hallecka, który padł ofiarą klątwy po tragicznej wypadkowej. Ta książka to mroczna opowieść o karze, losie i konsekwencjach własnych czynów, która wstrząśnie każdym czytelnikiem.
Zobacz inne z tej samej serii
Ostatni bastion Barta Dawesa

Ostatni bastion Barta Dawesa

46,90 zł