
Pieśń pustyni
Chwilowo niedostępny
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejPowiadom o dostępności
Szczegóły produktu
Więcej informacji
| EAN | 9788368205701 |
|---|---|
| SKU | 101279753 |
| Liczba stron | 650 |
| Data wydania | 17 maj 2025 |
| multiformat | oprawa miękka |
| Wymiary | 12.0x19.0cm |
| Język | polski |
| Wiek | 15-99 lat |
| Oprawa | miękka |
| Autor/Redaktor | Grzegorz Wielgus |
| Wydawca | Initium |
| Producent odpowiedzialny | INITIUM Patryk Lubas Witosa 29/70 30-612 Kraków PL initium@initium.pl |
- Data wydania
- 17 maj 2025
- Oprawa
- miękka
- Autor/Redaktor
- Grzegorz Wielgus
- Wydawca
- Initium
Pieśń pustyni
Odkryj inne ciekawe książki wydawnictwa Initium, które mogą Cię zainteresować po lekturze 'Pieśń pustyni'
Zapoznaj się z innymi fascynującymi tytułami od wydawnictwa Initium, które przeniosą Cię w niezapomniane światy.
„Drugi Legion” to drugi tom cyklu Tajemnica Askiru, autorstwa Richarda Schwartza. Książka przenosi czytelników w niezwykły świat, w którym magia i niebezpieczeństwo splatają się w jedną, fascynującą opowieść. Havald, odważny wojownik, i Leandra, sprytna pół-elfka, postanawiają wyruszyć na niebezpieczną wyprawę. Ich celem jest odnalezienie magicznych wrót i dotarcie do Askiru, aby ostrzec mieszkańców przed brutalnym władcą Thalaku. Niestety, zamiast w magicznym Askirze, nasi bohaterowie lądują w nieprzyjaznym królestwie Besarajnie, gdzie muszą stawić czoła nowym wyzwaniom i nieprzewidywalnym intrygom. Richard Schwartz kreuje świat pełen detali, który zachwyca każdego miłośnika fantasy.
„Zdradzieckie serce Tom 2" autorstwa Mary E. Pearson to powieść, która wciągnie Cię w wir emocji i zawirowań losów bohaterów. Lia i Rafe, przetrzymywani w barbarzyńskim królestwie Vendy, stają przed niezwykle trudnymi wyborami. Ich walka o wolność jest pełna niespodzianek. Kluczową rolę odgrywa Kaden, który zamiast posłuchać swojego przeznaczenia, postanawia uratować Lię. W tej powieści nie ma miejsca na jednoznaczność. Autorką tej niezwykłej powieści jest Mary E. Pearson, której talent do tworzenia wciągających światów i złożonych postaci nie ma sobie równych.
Oko Pustyni - przygoda w świecie magii i intryg. To wciągająca powieść, która przeniesie Cię do egzotycznego świata pustynnego Besarajnu, gdzie magia, polityczne intrygi oraz niezapomniani bohaterowie tworzą niezapomnianą fabułę. W Oko Pustyni śledzimy losy wojownika Havalda oraz jego drużyny, w skład której wchodzą pół-elfka Leandra, mroczna elfka Zokora i inni wyraziści towarzysze. Ich misja, mająca na celu uwolnienie Leandry z rąk handlarzy niewolników, prowadzi ich do zawirowań związanych z walką o tron Gasalabadu. Richard Schwartz oraz Anna Płaskoń-Sokołowska to autorzy, którzy nie boją się eksplorować krainy fantastyki.
Przygotuj się na niezwykłą podróż do świata fantastyki, gdzie rzeczywistość splata się z magią, a każdy krok może prowadzić do nieprzewidywalnych zwrotów akcji. „Lennart Malmkvist i osobliwy mops Buri Bolmena" autorstwa Larsa Simona to powieść, która wciągnie Cię w wir absurdalnych zdarzeń i zaskakujących odkryć. W życiu Lennarta Malmkvista, odnoszącego sukcesy młodego konsultanta, wszystko zaczyna się zmieniać, gdy na jego drodze staje tajemniczy kataryniarz w czerwonym fraku. Wkrótce po tym, jego życie zostaje na zawsze przewrócone do góry nogami. Gadający mops – czy to możliwe? Bölthorn ma wiele do powiedzenia. Morderstwo – kto zabił Buriego? Odkryj mroczną tajemnicę.
Witamy w tajemniczym świecie Efemery, gdzie rzeczywistość splata się z magią, a namiętność kryje się za zasłoną mroku. Książka Sebastian Tom 1 Efemera autorstwa Anne Bishop to wyjątkowa powieść, która przeniesie Cię w niezwykłą podróż po krainach pełnych magii, niebezpieczeństw i skomplikowanych uczuć. Historia rozgrywa się w czasach, gdy Zjadacz Świata został uwięziony, a magiczne krajobrazy Efemery pozostają w stanie równowagi dzięki mocy Krajobrazczyń. W jednej z tych krain, gdzie panuje wieczna noc, żyje Sebastian – półkrwi inkub, który na co dzień oddaje się swoim mrocznym uciechom.

Pieśń pustyni