Gwarancja dostawy nawet na następny dzień! Zobacz więcej

Pół żartem pół serio

18,20 zł

Ostatnie sztuki

Szczegóły produktu

Data wydania
1 sty 2020
Format pliku
eBook (epub)
Autor/Redaktor
Krzysztof Papużyński

Pół żartem pół serio

To już drugie spotkanie z poezją Krzysztofa Papużyńskiego po wydanym w 2018 roku tomiku wierszy Z przymrużeniem oka. Tym razem autor pisze o egzystencji, człowieku, podróżach, o sobie samym i o wierszach… Każdy z Ziemian Powinien na przemian Odbyć podróż Poza ziemski kurz Przyziemne kłopoty Niskie powody Ziemskie atrakcje Grawitację Problemy z nadwagą Wbrew znakom Na Ziemi i na niebie Rzucić zło za siebie (fragment wiersza Start)

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora
Pół żartem pół serio
Książka
26,00 zł

Brak w magazynie

Książki tego wydawnictwa

Pół żartem pół serio: Poezja z humorem i głębią

Zapraszamy do odkrywania drugiego tomiku wierszy Krzysztofa Papużyńskiego, który po sukcesie "Z przymrużeniem oka" ponownie zachwyca swoim spojrzeniem na egzystencję, podróże i codzienne życie. Ta poezja to nie tylko refleksja, ale także dawka humoru i niezwykłe spostrzeżenia, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom literatury. Wśród rekomendowanych pozycji znajdą Państwo m.in. "Migawki", "Bezmiary" oraz "Teraz ja...", które uzupełnią Państwa kolekcję o inspirujące i poruszające utwory.

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. Migawki: To nietypowy tomik, w którym obrazy i słowa splatają się w harmonijną całość, wywołując silne emocje. Każda strona to unikalne połączenie fotografii i poezji, które zachęca do refleksji i głębokiego przeżywania sztuki.
  2. Bezmiary: Krzysztof Tomczak prezentuje zbiór wierszy pełnych codziennych zmagań, radości i obaw. To poetycka podróż przez jasne i ciemne strony życia, ukazująca zarówno szczęście, jak i niepewność przyszłości.
  3. Teraz ja: Ten tomik to zatrzymanie ulotnych chwil, od radosnych poranków po smutki związane z przemijaniem. Krzysztof Tomczak oddaje w nim emocje, które każdy z nas przeżywa, zachęcając do refleksji nad własnym życiem.
  4. Domek. Tomik poezji: To zbiór wierszy o życiu w jego pełnej palecie emocji – od wzlotów po upadki. Poezja ukazuje piękno, trudności i istotę codziennych chwil, które tworzą naszą rzeczywistość.
  5. Niosę swój krzyż: Wiersze tego zbioru to duchowa podróż przez polskie miasta, poruszająca tematy sensu życia, śmierci i wiary. To refleksja nad wartością marzeń i wspomnień, skłaniająca do głębokich przemyśleń.
  6. Myśli: To zbiór refleksji nad przemijaniem, słowami i uczuciami, które mogą mieć moc zmiany. Idealna lektura dla tych, którzy zastanawiają się nad głębią życia i potęgą słów.
  7. Pożądanie i spełnienie: Fragment tego zbioru wprowadza czytelnika w świat emocji i relacji, ukazując nadzieję, ufność i tajemnicę, które towarzyszą miłości i pragnieniom.
  8. Historie Wierszowane: To zbiór wierszy i wierszydeł, które bawią, wzruszają i skłaniają do refleksji. Idealne na chwilę relaksu z kawą lub do poduszki, pełne wspomnień i współczesnych wędrówek słowem.
  9. Po lekku: Wiersze Muszyńskiego z nostalgią i czułością przenoszą czytelnika do dawnych lat, ukazując świat z lekkim humorem i głębią. To poezja o wspomnieniach, dorosłości i codziennych refleksjach.
  10. Przygoda z poezją: Ten zbiór to podróż przez uczucia i przemyślenia autora, powstała na przestrzeni lat. To odważne i otwarte na świat dzieło, które zachęca do własnej eksploracji emocji i myśli.
Pół żartem pół serio

Pół żartem pół serio

18,20 zł