
Przewodnik turystyczny po nieznanym raju Samos, Ikaria i Furni
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
Więcej informacji
| EAN | 5900497302005 |
|---|---|
| SKU | 300234892 |
| Data wydania | 30 kwi 2023 |
| multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub,mobi) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Maruszewska Paulina |
| Wydawca | IT Solution Ridero |
- Data wydania
- 30 kwi 2023
- Format pliku
- eBook (epub,mobi)
- Autor/Redaktor
- Maruszewska Paulina
- Wydawca
- IT Solution Ridero
Przewodnik turystyczny po nieznanym raju Samos, Ikaria i Furni
Przewodnik turystyczny po nieznanym raju Samos, Ikaria i Furni: Odkryj greckie skarby
Zapraszamy do fascynującej podróży po mniej znanych, lecz niezwykle urokliwych zakątkach Grecji – Samos, Ikaria i Furni. Ten lekki i pełen pasji przewodnik, wzbogacony pięknymi fotografiami i praktycznymi wskazówkami, pozwoli Ci zanurzyć się w autentycznym klimacie wyspiarskiego raju. Przygotuj się na inspirujące rekomendacje i niezapomniane przygody, które czekają na Ciebie na każdym kroku.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Illustrowany Przewodnik do Tatr, Pienin i Szczawnic: Odkryj piękno Tatr, Pienin i Szczawnic dzięki temu unikalnemu przewodnikowi, który łączy historyczne opisy, przepiękne rysunki i osobiste refleksje. Pozwól się porwać magii gór i poznaj ich tajemnice na nowo!
- Pojedynek z Syberią: Przeżyj niesamowitą podróż samochodem przez Syberię, Alaskę i Kanadę, pełną niebezpieczeństw i niezwykłych przygód. Ta relacja to fascynująca opowieść o determinacji i odwadze w najtrudniejszych warunkach.
- Mój Kraków dla Ciebie. Stare Miasto Kazimierz Podgórze: Zanurz się w magiczny świat Krakowa, poznając jego legendy, zabytki i sekrety. Ta książka to idealny przewodnik po mieście, które zachwyca na każdym kroku.
- Wsjo wypito, czyli Syberia dla początkujących: Lekka i humorystyczna relacja z podróży po Syberii, pełna anegdot, ciekawostek i praktycznych wskazówek. Idealna dla tych, którzy chcą poznać ten fascynujący region z przymrużeniem oka.
- Pocztówki z podróży: Osobista relacja z trzyletniej wyprawy dookoła świata, pełna przygód, refleksji i szczerych opisów. Książka dla miłośników podróży, którzy chcą poznać jej mniej idealną, ale prawdziwą stronę.
- Być w Rzymie, papieża nie zobaczyć?: Pełna przygód relacja z podróży do Wiecznego Miasta, ukazująca jego zabytki, tajemnice i nieoczekiwane wydarzenia. Obowiązkowa lektura dla każdego podróżnika!
- Lizbona light: przewodnik: Poznaj urokliwe zakątki Lizbony, od kolorowych uliczek Alfamy po plaże Cascais, dzięki praktycznym trasom i ciekawostkom. Idealny towarzysz każdej wyprawy do tego magicznego miasta.
- Angkor: Przeżyj fascynującą wyprawę do Zaginionego Królestwa Angkoru, pełną przygód i odkryć. Ta relacja pozwoli Ci poczuć magię i tajemnicę tego niezwykłego miejsca.
- Barcelona light: przewodnik: Odkryj niezwykłe oblicze Barcelony – od dzieł Gaudiego po złociste plaże i stadion Camp Nou. Praktyczne trasy i ciekawostki sprawią, że poznasz miasto jak nigdy dotąd.
- Egipt: Zanurz się w fascynujący świat starożytnego Egiptu, poznając jego tajemnice, krajobrazy i kulturę poprzez osobiste przeżycia autora. To pełna pasji relacja z podróży do tej niezwykłej krainy.

Przewodnik turystyczny po nieznanym raju Samos, Ikaria i Furni