
Rzeczy, które mogą nas ocalić
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
- Data wydania
- 15 lip 2025
- Oprawa
- miękka
- Numer wydania
- 1
- Copyright
- 2025
- Autor/Redaktor
- Lorenza Gentile
- Tłumacz
- Katarzyna Skórska
- Wydawca
- Czarna Owca
Więcej informacji
| EAN | 9788382529500 |
|---|---|
| SKU | 101288027 |
| Liczba stron | 328 |
| Tytuł oryginalny | Le cose che ci salvano |
| Copyright | 2025 |
| Data wydania | 15 lip 2025 |
| Numer wydania | 1 |
| Miejsce wydania | Warszawa |
| Multiformat | oprawa miękka |
| Wymiary | 13.5x21.5cm |
| Język | polski |
| Oprawa | miękka |
| Autor/Redaktor | Lorenza Gentile |
| Wydawca | Czarna Owca |
| Tłumacz | Katarzyna Skórska |
| Producent odpowiedzialny | Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o. ul. Wspólna 35/5 00-519 Warszawa PL handel@czarnaowca.pl +48 22 616-12-72 |
Rzeczy, które mogą nas ocalić
Odkryj inne ciekawe książki wydawnictwa Czarna Owca, które mogą Cię zainteresować po lekturze 'Rzeczy, które mogą nas ocalić'
Wydawnictwo Czarna Owca oferuje bogactwo literatury. Poniżej znajdziesz propozycje, które mogą przypaść Ci do gustu.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
Powieść południowoafrykańskiej pisarki Matiwy Kopano porusza ważne tematy rasy, płci i roli lekarza. Autorka, będąca również lekarką, przedstawia historię młodej kobiety dążącej do spełnienia marzeń o medycynie, która staje w obliczu brutalnej rzeczywistości i narastających tendencji ksenofobicznych. Bohaterka musi podjąć trudne decyzje dotyczące obrony przyjaciółki, nawet za cenę własnego poświęcenia. Książka oferuje wciągającą fabułę, głębokie refleksje społeczne i unikalną perspektywę autorki.
Pierwsza część serii o komisarzu Igorze Brudnym autorstwa Przemysława Piotrowskiego to wciągający thriller z elementami kryminału i wątkami psychologicznymi. Akcja skupia się na warszawskim policjancie, który próbuje uciec od przeszłości. Jego życie komplikuje brutalne morderstwo w Zielonej Górze, gdzie pojawia się mężczyzna łudząco podobny do Igora, oskarżony o zbrodnię. Aby odkryć prawdę i stawić czoła swoim demonom, Igor musi wrócić do rodzinnego miasta i zmierzyć się z sekretami przeszłości.
Publikacja autorstwa Małgorzaty Szcześniak i Wojciecha Eichelbergera zgłębia tajemnice relacji międzyludzkich, szczególnie damsko-męskich. Książka porusza kluczowe pytania o wybór partnera, utrzymanie związku i decyzje o rozstaniu. Doświadczeni autorzy, psycholog i pisarka, poprzez analizy i refleksje, ukazują złożoność relacji, pomagając budować głębsze i bardziej satysfakcjonujące więzi. To praktyczny przewodnik po świecie związków, wzbogacony o porady i psychologiczne analizy.
Thriller Piotra Kościelnego to emocjonująca opowieść osadzona w świecie politycznych zawirowań, przestępczych intryg i osobistych dramatów. Były komisarz wrocławskiego wydziału zabójstw, Radosław Grot, zmagający się z alkoholizmem, podejmuje się trudnego zadania odnalezienia zaginionego dziennikarza śledczego. Dziennikarz odkrył niebezpieczne powiązania między lokalną polityką a przestępczością. Powieść oferuje intensywną fabułę, głębokie portrety psychologiczne bohaterów i mroczne sekrety przeszłości.
Frederic Gros w swojej fascynującej książce ukazuje chodzenie jako akt filozoficzny i duchowe doświadczenie, podkreślając jego dobroczynny wpływ na życie. Francuski filozof i pisarz łączy wątki literackie, historyczne i filozoficzne, odwołując się do myśli wielkich postaci. Autor bada, jak prosta czynność chodzenia wpływa na nasze myśli i emocje, stając się sposobem na odnalezienie siebie i medytacją w ruchu. Książka zawiera refleksje o naturze, cywilizacji, historie włóczęgów i pielgrzymów.
Rzeczy, które mogą nas ocalić
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
