
SUPEŁKI I KRZYŻYKI
Chwilowo niedostępny
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejeBook
41,90 zł
oprawa miękka ze skrzydełkami
32,42 zł
Powiadom o dostępności
Szczegóły produktu
Więcej informacji
| SKU | 300201415 |
|---|---|
| Data wydania | 27 kwi 2022 |
| multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub,mobi) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Ian Rankin |
| Wydawca | Albatros |
- Data wydania
- 27 kwi 2022
- Format pliku
- eBook (epub,mobi)
- Autor/Redaktor
- Ian Rankin
- Wydawca
- Albatros
SUPEŁKI I KRZYŻYKI
Supełki i Krzyżyki: Mroczny świat detektywa Rebusa
Zapraszamy do zanurzenia się w porywającą powieść kryminalną, która zdobyła uznanie zarówno czytelników, jak i krytyków. John Rebus, były komandos i nieustępliwy detektyw, staje przed kolejnym wyzwaniem, które rzuca światło na mroczne zakamarki edynburskiej rzeczywistości. Jeśli fascynują Cię zagadki, napięcie i bohaterowie o skomplikowanych losach, ta książka będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Przygotuj się na emocjonującą podróż w świat kryminalnych tajemnic i nieprzewidywalnych zwrotów akcji, a wśród rekomendacji znajdziesz także takie tytuły jak „Miecz i Tarcza”, „Zaklinacz” czy „Krąg”.
- MIECZ I TARCZA: Szósta część legendarnego cyklu kryminałów z inspektorem Johnem Rebusem, które rozeszły się w nakładzie przekraczającym 30 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na ponad 35 języków. Ian Rankin, czterokrotny laureat prestiżowej Dagger Award, a także amerykańskiej Edgar Allan Poe Award i wielu innych nagród – człowiek, który za zasługi na polu brytyjskiej literatury otrzymał tytuł szlachecki – znów w mistrzowskiej formie! W sierpniu każdego roku Edynburg wypełnia się turystami i miłośnikami sztuki. Ale nie tylko – do stolicy Szkocji ściągają również kieszonkowcy i włamywacze, przed którymi inspektor musi stanąć, by rozwiązać kolejną zagadkę.
- ZAKLINACZ: Fenomenalny debiut Donato Carrisiego – najsłynniejszego obecnie włoskiego autora thrillerów – który przyniósł mu międzynarodową sławę. Książka odniosła ogromny sukces, sprzedając się w ponad dwustu pięćdziesięciu tysiącach egzemplarzy we Włoszech i przekładana na dwadzieścia języków. Carrisi zdobył uznanie na arenie międzynarodowej, a powieść doczekała się kontynuacji, zapewniając czytelnikom niezapomniane emocje i trzymający w napięciu klimat.
- Krąg: Bestsellerowa powieść, dostępna teraz w wersji do słuchania! Czyta Piotr Grabowski, a ponad 21 godzin nagrania gwarantuje niezapomniane przeżycia. Thriller, który wciąga od pierwszej strony, opowiada o komendancie Martinie Servazie, który musi zmierzyć się z własną przeszłością, by rozwikłać zagadkę morderstwa wykładowczyni. Mroczna atmosfera i napięcie trzymające do ostatniej minuty sprawiają, że ta książka to obowiązkowa pozycja dla miłośników kryminałów.
- Śmierć Pod Białym Jeleniem: Genialna powieść wielokrotnie nagradzanego twórcy kultowego serialu BROADCHURCH! Wieś jak z obrazka skrywa mroczne sekrety i kłamstwa. Gdy detektyw Nicola Bridge wraca do Dorset, nie spodziewa się, że spotka ją tam tak przerażająca zbrodnia. Makabryczne morderstwo właściciela pubu „Pod Białym Jeleniem” wstrząsa społecznością, a śledztwo ujawnia sieć sekretów, które mogą zniszczyć wszystko, co do tej pory wydawało się pewne.
- W środku nocy: To miało być spokojne lato w New Jersey… aż do tragicznego wydarzenia na Hemlock Circle. Dziesięcioletni Ethan zasypia w namiocie, a rano budzi się sam, bez przyjaciela Billy’ego. Trzydzieści lat później Ethan wraca do domu, a dziwne zdarzenia w nocy zaczynają go prześladować. Tajemnicze zniknięcie Billy’ego i niepokojące odgłosy sprawiają, że Ethan musi zmierzyć się z własną przeszłością, by odkryć prawdę ukrytą w cieniu nocy.
- MĘTNA WODA: Jeden z najpopularniejszych brytyjskich autorów kryminałów, Lee Child, nazwał go geniuszem. To kolejna mroczna historia z cyklu z detektywem Johnem Rebusem, osadzona w pełnym tajemnic i zagadek Edynburgu. W dziko zamieszkanym budynku zostaje znaleziony martwy narkoman, ułożony jak na krzyżu, z pentagramem na ścianie – sprawa wygląda na rytuał. Detektyw musi rozwikłać zagadkę, która może mieć znacznie głębsze i bardziej niebezpieczne podłoże.
- NIE WIESZ, KIM JESTEŚ: Nowa powieść z Davidem Rakerem, śledczym specjalizującym się w zaginięciach bez śladu. Kobieta, Lynda Korin, zostawia samochód i znika bez śladu, a dowody wskazują, że po prostu rozpłynęła się w powietrzu. Raker musi rozwikłać tajemnicę jej zniknięcia, zagłębiając się w mroczne sekrety i kłamstwa, które mogą zagrażać wszystkim wokół. To pełna napięcia historia o poszukiwaniu prawdy i granicach ludzkiej wytrzymałości.

SUPEŁKI I KRZYŻYKI









