
Sexual dysfunctions and cognitive-behavioral psychotherapy
Chwilowo niedostępny
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejoprawa miękka
169,28 zł
eBook
134,32 zł
Powiadom o dostępności
Szczegóły produktu
Więcej informacji
| SKU | 300286534 |
|---|---|
| Data wydania | 6 gru 2024 |
| multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub,mobi) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Marta Rawińska |
| Wydawca | PZWL |
- Data wydania
- 6 gru 2024
- Format pliku
- eBook (epub,mobi)
- Autor/Redaktor
- Marta Rawińska
- Wydawca
- PZWL
Sexual dysfunctions and cognitive-behavioral psychotherapy
Sexual Dysfunctions and Cognitive-Behavioral Psychotherapy: Kompleksowe podejście do terapii i leczenia
Ta publikacja stanowi rzetelne źródło wiedzy na temat terapii zaburzeń seksualnych, łącząc podejścia psychoterapeutyczne z farmakologicznymi metodami leczenia. Przedstawia najnowsze modele terapeutyczne, omawia specyfikę zaburzeń w różnych kontekstach klinicznych oraz wskazuje na praktyczne rozwiązania, które mogą znacząco poprawić jakość życia pacjentów. Rekomendujemy ją jako cenne narzędzie dla specjalistów poszukujących sprawdzonych metod wsparcia w obszarze seksuologii i psychoterapii.
- Equal Access to healthcare in Europe: Ta publikacja opiera się na przekonaniu, że różnorodność wymaga uznania i wsparcia ze strony sprzyjającego środowiska społecznego. Analizuje wyzwania związane z dostępem do opieki zdrowotnej w wybranych krajach europejskich, oferując porównawczy obraz sytuacji i proponując rozwiązania.
- Cosmetological and medical trichology: Książka autorstwa dr Claudii Musiał to kompleksowe kompendium wiedzy na temat trichopatologii, obejmujące anatomię, fizjologię skóry głowy i włosów, klasyfikację chorób, diagnostykę laboratoryjną oraz metody leczenia różnych dermatoz, co czyni ją niezbędnym narzędziem dla specjalistów.
- The role of stem cells in aesthetic medicine and cosmetology: Ta monografia, przygotowana przez dr Claudię Musiał, prezentuje najnowsze osiągnięcia w wykorzystaniu komórek macierzystych w medycynie estetycznej i kosmetologii. Omawia ich biologię, zastosowania w terapii, a także wpływ diety na ich funkcje, podkreślając ich niezwykłe zdolności regeneracyjne.
- PRVI PREGLED NOVOROĐENČETA ZA POČETNIKE. PROPEDEUTIKA NEONATOLOGIJE: Ta szczegółowa publikacja jest przewodnikiem dla początkujących lekarzy neonatologów, omawiającym dokładne metody badania noworodków po urodzeniu, z naciskiem na komunikację z matką i interpretację wyników, co jest kluczowe dla prawidłowej opieki nad noworodkiem.
- Dermatologie Pediatrică: Bogato ilustrowana monografia poświęcona dermatologii dziecięcej, omawia specyfikę skóry dzieci, zasady pielęgnacji i leczenia, a także najczęstsze choroby skórne, bazując na najnowszej wiedzy i doświadczeniu klinicznym, co czyni ją niezastąpionym źródłem dla specjalistów.
- Latin Equivalents for Diagnostic Categories of Mental and Behavioural: Ta publikacja analizuje proces tłumaczenia i tworzenia dwujęzycznego korpusu diagnoz psychiatrycznych, łącząc łacinę z angielskim, co ułatwia klasyfikację i rozumienie zaburzeń psychicznych na poziomie międzynarodowym i klinicznym.
- Comparative Education: Książka zachęca do refleksji nad rzeczywistością edukacyjną poprzez metaforyczne zanurzenie się w tekst, umożliwiając czytelnikom głębsze zrozumienie i porównanie różnych systemów edukacyjnych na świecie.
- Life and aging with HIV: Monografia poświęcona epidemiologii, diagnostyce i procesom starzenia się osób żyjących z HIV, z naciskiem na funkcje zmysłowe i choroby metaboliczne, oparta na badaniach własnych autorów i aktualnej literaturze, skierowana do psychologów i opiekunów.
- Voyage planning process and weather: Ta monografia prezentuje nowoczesne metody planowania rejsów z użyciem map nawigacyjnych, omawia źródła informacji o pogodzie oraz czynniki związane z warunkami atmosferycznymi i lodowymi, wspierając bezpieczeństwo i efektywność podróży morskich.

Sexual dysfunctions and cognitive-behavioral psychotherapy








