Powrót do szkoły! Rabaty do 50% » więcej

Szwedzki w 1 miesiąc

Margareta Paulsson
27,14 zł -9%
29,79 zł
Cena okładkowa
29,79 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Ostatnie sztuki
Szwedzki w 1 miesiąc

Audiobook mp3

27,14 zł

Szczegóły produktu

Data wydania
1 sty 2009
Format pliku
Audiobook (mp3)
Autor/Redaktor
Margareta Paulsson
Wydawca
LektorKlett Sp. z Wydawnictwo

Szwedzki w 1 miesiąc

Ekspresowy kurs dla początkujących zawiera nagrania audio w formacie MP3 i książkę w formacie PDF (186 stron) .

Zawiera bogate słownictwo, tłumaczenia nagrań, omówienie najważniejszych zagadnień gramatycznych, liczne ćwiczenia (pisemne i ustne), ciekawostki kulturowe i krajoznawcze...

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego wydawnictwa

Szwedzki w 1 miesiąc: Twój szybki start w naukę języka

Marzysz o szybkim opanowaniu podstaw szwedzkiego? Nasz ekspresowy kurs dla początkujących to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci rozpocząć przygodę z tym pięknym językiem w zaledwie miesiąc. Z bogatym słownictwem, nagraniami audio, praktycznymi ćwiczeniami i ciekawostkami kulturowymi, odkryjesz tajniki szwedzkiej mowy i kultury. Jeśli podoba Ci się ten format, sprawdź również nasze kursy niemieckiego, francuskiego czy angielskiego w 1 miesiąc – szybka nauka i satysfakcja gwarantowane!

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. Niemiecki w 1 miesiąc: Ekspresowy kurs dla początkujących, który pozwoli Ci szybko opanować podstawy niemieckiego. Zawiera nagrania audio, bogate słownictwo, ćwiczenia i ciekawostki kulturowe, dzięki czemu nauka stanie się przyjemnością i skuteczna.
  2. Ekspresowy kurs dla początkujących. Francuski: Idealny dla początkujących i osób powtarzających materiał. Kompleksowy zestaw z nagraniami i książką, umożliwia naukę w domu i w drodze, zapewniając solidne podstawy języka francuskiego.
  3. Angielski w 1 miesiąc: Szybki kurs dla początkujących, który wprowadzi Cię w świat angielskiego poprzez praktyczne dialogi, nagrania rodowitych Brytyjczyków i liczne ćwiczenia. Doskonały do nauki i powtórek w każdej wolnej chwili.
  4. Rosyjski raz a dobrze: Skuteczny kurs dla początkujących i średniozaawansowanych, obejmujący poziomy A1 do B1. Dialogi i słownictwo nagrane z udziałem rodowitych Rosjan, idealny do nauki języka rosyjskiego w szybki i przyjemny sposób.
  5. Ekspresowy kurs dla średnio zaawansowanych. Hiszpański: Kontynuacja serii dla osób znających podstawy hiszpańskiego. Kurs o nowoczesnej strukturze, skupiający się na komunikacji i praktyce, zapewniający skuteczną naukę na poziomie B1.
  6. Moje pierwsze słówka - Język niemiecki: Kurs dla najmłodszych, zawierający kolorowe ilustracje i nagrania dzieci z Francji. Pomaga w nauce podstawowych słówek tematycznych, wprowadzając dzieci w świat języka niemieckiego w przyjazny sposób.
  7. Ekspresowy kurs dla początkujących. Angielski: Kompleksowy kurs z dialogami, słówkami i ćwiczeniami, idealny dla początkujących. Rozdziały powtórkowe i materiały dodatkowe wspierają skuteczną naukę i utrwalenie materiału.
  8. Ekspresowy kurs dla początkujących. Niemiecki: Dynamiczny kurs z 16 lekcjami, obejmujący dialogi, słownictwo i ćwiczenia. Rozdziały powtórkowe i materiały dodatkowe ułatwiają naukę i utrwalenie poznanego materiału.
  9. English in Use Kurs języka angielskiego dla samouków: Skuteczny kurs dla początkujących i średniozaawansowanych, zawierający około 25 tysięcy słów i zwrotów. Idealny do samodzielnej nauki, obejmuje wymowę, gramatykę i praktyczne zwroty.
  10. Moje pierwsze słówka - Język francuski: Kurs dla dzieci młodszych z kolorowymi ilustracjami i nagraniami. Ułatwia naukę podstawowych słówek tematycznych, wprowadzając dzieci w świat języka francuskiego w przyjazny i atrakcyjny sposób.

Szwedzki w 1 miesiąc

27,14 zł -9%
29,79 zł
Cena okładkowa
29,79 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką