Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie tych ciasteczek. Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
MENU
Zamawiaj najtaniej - Orlen paczka

The President’s Daughter(Miękka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły »
Cena detaliczna: 49,00 zł
45,60
Cena zawiera podatek VAT.
Oszczędzasz 3,40 zł
Stan magazynowy: Mała ilość
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka
Wysyłka: 24h
Dostawa
Produkt posiadamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Uwaga! Całkowity czas oczekiwania na zamówienie = czas wysyłki podany na stronie każdego produktu + dostawa przez przewoźnika. 
Podane terminy dotyczą dni roboczych (poniedziałek-piątek,
z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
Dostawa i płatność
Cennik dostaw
- Paczki dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.
- Od 300 zł dostawa GRATIS!
- Dla zamówień o wartości powyżej 500 zł wyłącznie płatność elektroniczna.


Płatność elektroniczna
do 199,99 zł
od 200 zł do 299,99 zł
- ORLEN Paczka
8,99 zł
6,99 zł
- Odbiór w Punktach Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
8,99 zł
6,99 zł
- Kurier pocztowy
10,99 zł
8,99 zł
- InPost Paczkomaty 24/7
10,99 zł
8,99 zł
- Kurier
12,99 zł
10,99 zł

Płatność za pobraniem
do 199,99 zł
od 200 zł do 299,99 zł
- Odbiór w Punktach Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
11,99 zł
9,99 zł
- Kurier pocztowy
13,99 zł
11,99 zł
- Kurier
15,99 zł
13,99 zł

The President’s Daughter

Every detail is accurate
because one of the authors is President Bill Clinton.

The drama and action never stop
because the other author is James Patterson.

THE GLOBAL NUMBER ONE BESTSELLER

Matthew Keating, a one-time Navy SEAL and former US president, has always defended his family as fiercely as he has his country.

Now these defences are under attack. And it's personal.

Keating's teenage daughter, Melanie, has been abducted, turning every parent's deepest fear into a matter of national security.

As the world watches, Keating embarks on a one-man special-ops mission that tests his strengths: as a leader, a warrior and a father.

Because Keating knows that to save Melanie's life, he may lose his own . . .

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa do 3 dni robocze
    • InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
    • Kurier - dostawa do 2 dni roboczych
    • Poczta Polska (kurier pocztowy oraz odbiór osobisty w Punktach Poczta, Żabka, Orlen, Ruch) - dostawa do 2 dni roboczych
    • ORLEN Paczka - dostawa do 2 dni roboczych
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

James Patterson

ur. 1947

James Patterson (ur. 22.03.1947) – jeden z najpopularniejszych amerykańskich pisarzy, autor thrillerów, powieści kryminalnych i młodzieżowych, filantrop. Jego książki sprzedały się w nakładzie ponad 300 milionów egzemplarzy. Jest pierwszym autorem, który sprzedał milion e-booków. Szacuje się, że wydane powieści przyniosły mu około 700 milionów dolarów zysku.

Do najbardziej znanych cyklów Pettersona należą cykl z Aleksem Crossem oraz seria Kobiecy Klub Zbrodni. Autor napisał też serię dla młodzieży, Maximum Ride, której w Polsce ukazały się tylko cztery części, i wiele jednotomowych powieści. Kilkanaście z jego książek doczekało się ekranizacji, między innymi debiut W sieci pająka, w którego adaptacji główną rolę zagrał Morgan Freeman. Od 2003 roku polskim wydawcą Pattersona jest Albatros.

Autor zdobył nagrodę im. Edgara Elana Poe oraz inne prestiżowe wyróżnienia. Otrzymał także stopień kawalera Manhattan College.

Źródło zdjęcia: By Susan Solie-Patterson (http://www.librarything.com/pic/156833) [CC BY-SA 3.0  (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Przeczytaj fragment

Inni Klienci oglądali również

31,00 zł

The Water's Daughter

An exquisitely imagined fantasy novel about a girl who can see history with her touch. Set on the canals of Venice, from an award-winning author, this is a perfect book for fans of Frances Hardinge and Jennifer Bell for 9+ readers.Twelve-ye...
70,00 zł

The President’s Daughter

Every detail is accurate -because one of the authors is President Bill Clinton. The drama and action never stop -because the other author is James Patterson. Matthew Keating, a one-time Navy SEAL - and a past preside...
61,00 zł

Daughter of the Deep

Ana Dakkar is a freshman at Harding-Pencroft Academy, training centre for the best marine scientists and underwater explorers in the world. When Ana embarks on the sea trials that mark the end of her freshman year, her life as she knows it is blown out...
50,00 zł

The Communists Daughter

‘[I was] completely transported . . . so sparely and yet vividly told. I admired it immensely’ Clare Chambers‘Aroa Moreno Durán writes with a rare sensitivity about the unconsidered consequences of giving everything...

Córka Daughter

Zbigniew Joachimiak (ur. w 1950 r. w Elblągu) - poeta, tłumacz, krytyk, wydawca redaktor antykwariusz. W latach 70. był jednym z założycieli grupy poetyckiej Wspólność i liderów ruchu poetyckiego Nowej Prywatności. Redagował związan...

Księga Pamięci Więźniowie KL Auschwitz

Opracowanie niniejsze jest kolejnym hołdem i wyrazem pamięci wobec ofiar rozstrzelanych na dziedzińcu bloku nr 11 pod Ścianą Straceń, tym razem przede wszystkim wobec więźniów politycznych, głównie Polaków. Autorzy spełniają w ten ...

Zawładnąć Zarys procesualnej teorii władzy

Ostateczny kres intuicyjnego rozumienia przyrody nastąpił wraz z powstaniem teorii względności. Kres zdroworozsądkowych analiz władzy (odnoszących się do hierarchii podmiotów i tradycyjnie rozumianych zasobów władzy) następuje obecnie, wr...
38,00 zł

Formy ekspresji podmiotowości nowoczesnej

W powszechnej świadomości polska poezja ostatnich dekad XVIII i początku XIX wieku jest zjawiskiem nieciekawym i nieatrakcyjnym, najczęściej dyskutowanym z perspektywy nadchodzącego romantyzmu, na tle którego wypada zawsze niekorzystnie. Książka...

Komendant Życie Salomona Morela

Czy młody Szlomo ukrywający się w oborze albo w sosnowym lesie spodziewał się, że zamieszka tuż obok obozu ogrodzonego drutem pod napięciem? I że będzie tam żyć bez strachu, za to inni będą się bać jego?Salomon Morel: Żyd i Polak, ofiara i oprawc...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!