
To, co już nie wróci
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
- Data wydania
- 3 lut 2025
- Format pliku
- eBook (epub,mobi)
- Autor/Redaktor
- Paduch Magdalena
- Wydawca
- Liberum Verbum
Więcej informacji
| SKU | 300289786 |
|---|---|
| Data wydania | 3 lut 2025 |
| Multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub,mobi) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Paduch Magdalena |
| Wydawca | Liberum Verbum |
To, co już nie wróci
To, co już nie wróci: Emocjonalna podróż przez młodość i refleksję
Zapraszamy do odkrywania niezwykłej historii, która w prosty, a zarazem głęboki sposób ukazuje skomplikowane relacje międzyludzkie, przyjaźń i miłość widziane oczami młodej autorki. "To, co już nie wróci" to wyjątkowa opowieść, której ascetyczna forma przypomina haiku, pozwalając czytelnikowi na głęboką refleksję i zanurzenie się w emocjach. Warto sięgnąć po tę książkę, by poznać głos młodego pokolenia i doświadczyć terapeutycznej mocy słowa. Polecamy również inne tytuły, takie jak "Małe szemrania", "(Nie)stabilność" czy "Zamiast zabijać pluję jadem na papier...", które uzupełnią tę literacką podróż.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Małe szemrania: Ta zbiór wierszy Wiktorii Musz to wyjątkowa podróż przez emocje, miłość, rozczarowania i fascynacje. Autorka z humorem i dystansem ukazuje, jak czerpać radość z życia i dojrzewania, zachęcając do refleksji nad własnym życiem.
- (Nie)stabilność: Emilia Bartkow w swoich wierszach odważnie wyraża emocje i ocenę rzeczywistości, łącząc poetyckie słowa z ilustracjami. To szczere spojrzenie na świat, które skłania do refleksji nad własnym miejscem w chaosie codzienności.
- Zamiast zabijać pluję jadem na papier: Weronika Sobolewska w tej książce dzieli się osobistymi zmaganiami z depresją, ukazując brutalną prawdę o świecie korporacji i własnych przeżyciach. To poruszający dziennik, który skłania do myślenia o moralności i kondycji ludzkiej.
- Wyrwane pióra: Tomik poezji Agaty Parady to wyraz oczyszczenia i bólu po utracie miłości. To zbiór wierszy, które mogą przynieść ulgę tym, którzy doświadczyli nieszczęśliwej miłości, oferując ukojenie i refleksję.
- Po sobie: Nagrodzone wiersze Szychowiak to głęboka refleksja nad życiem, miłością i codziennością. Jej oszczędne, przemyślane słowa tworzą zaskakujące utwory, które skłaniają do zatrzymania się i zastanowienia nad własnym życiem.
- Stany zjednoczonych lęków: Ta książka to zbiór krótkich, emocjonalnych sentencji, które wyrażają skrajne uczucia i tęsknotę za utraconymi wartościami. To rozliczenie z przeszłością i nadzieja na nowy początek, pełen refleksji i emocji.
- Przebudzenie: Magdalena Piasek w swoim tomiku poetyckim zachęca do refleksji nad życiem, poszukiwaniem szczęścia i sensu codziennych działań. To utwory, które przypominają, że najważniejsze sprawy są blisko nas, jeśli tylko potrafimy je dostrzec.
- Środki transportu: Debiut Magdaleny Kicińskiej to poetycka podróż przez historię i pamięć, ukazana w subtelny i pełen emocji sposób. Wiersze odwołują się do wielkich wydarzeń, ale także do osobistych przeżyć, zachęcając do refleksji nad przemijaniem.
- Ohydek oswojony: Magdalena Mulawa w swoim zbiorze porusza tematy człowieczeństwa, nadziei i przemiany. Cztery części książki to głęboka analiza ludzkiej natury, z pytaniami o przyszłość i moralność, które skłaniają do własnych przemyśleń.
- Uzależniona: To osobista i szczera poezja, w której autorka dzieli się swoimi uczuciami, miłością, samotnością i życiem. Utwory pełne są emocji i refleksji, zachęcając do głębokiego spojrzenia na własne doświadczenia.
To, co już nie wróci