W dniu dzisiejszym kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy jedynie drogą mailową.
Przepraszamy za niedogodności. więcej

W czwartym wymiarze

Antoni Lange
24,90 zł

Ostatnie sztuki

Szczegóły produktu

Data wydania
1 sty 2016
Format pliku
eBook (epub,mobi)
Autor/Redaktor
Antoni Lange
Wydawca
KtoCzyta.pl

W czwartym wymiarze

Dwanaście historii poruszających różnoraką tematykę. Wspólną cechą wszystkich opowieści są wątki temporalne i nawiązania patriotyczne. Autor zgłębia tajniki ludzkich charakterów, stosując techniki psychoanalityczne. Książka zaliczana jest do pierwszych publikacji fantastycznonaukowych.

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora
Książki tego wydawnictwa

W czwartym wymiarze: Odyseja przez czas i patriotyzm

Przenieś się w niezwykły świat, gdzie granice czasu zacierają się, a losy bohaterów splatają w tajemniczych wątkach patriotycznych. Ta pionierska publikacja otwiera drzwi do fascynujących światów, w których psychoanalityczne techniki odsłaniają najskrytsze tajemnice ludzkich charakterów. Odkryj z nami epickie historie, które na zawsze zmienią Twoje spojrzenie na rzeczywistość i przyszłość. Rekomendujemy m.in. "Miranda", "Pokrętne ścieżki bogów" oraz "Wybrani" — wybierz swoją własną podróż w czwarty wymiar!

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. Miranda: Antyutopijna powieść Antoniego Langego z 1924 roku, która uważana jest za jedną z pierwszych nowoczesnych utopii w Polsce. To fascynująca mieszanka nauki, filozofii i okultyzmu, ukazująca wizję przyszłości i zbrodnie ustroju sowieckiego.
  2. Pokrętne ścieżki bogów: Ta powieść zabierze Cię w głęboki kosmos, gdzie Ziemianie korzystają z tajemniczej technologii od nieznanych istot. Autor ukazuje, jak cena za tę niezwykłą podróż okazuje się być wyższa, niż się spodziewaliśmy, co dodaje głębi i napięcia fabule.
  3. Wybrani: Drugi tom tej książki odsłania niewidzialny wymiar, w którym żyją istoty spoza naszego świata, takie jak Aniołowie i dobre duchy. To poruszająca opowieść o wsparciu i tajemniczych siłach pomagających ludziom w codziennym życiu.
  4. Fatalne jaja: Michaił Bułhakow w utworze science fiction, który jest jednocześnie satyrą na rewolucję i związek radziecki. Pomyłka naukowca prowadzi do powstania niebezpiecznych gadów, a całość to pełna humoru i krytyki powieść pełna absurdów.
  5. Rzecz o istocie osobistej ucieczki - Cześć I: Ta fantastyczna książka dla dorosłych zabiera czytelnika w podróż przez nieznaną historię rycerstwa i życia chłopskiego. Autor maluje barwny obraz dawnych czasów, pełen tajemnic i niezwykłych opowieści.
  6. Eliksir nieśmiertelności: To historia pełna refleksji nad człowieczeństwem, kłamstwem i podziałami społecznymi. Opowieść, która skłania do zastanowienia się nad tym, co naprawdę oznacza życie i śmierć.
  7. Smokieł: Obrazoburcza i prześmiewcza powieść, pełna nawiązań do świata realnego, bajek, legend, filmu i polityki. Autor wplata elementy czarnego humoru, tworząc dzieło, które można porównać do tego, co napisałby Tacyt, gdyby żył.
  8. Plemię: W tej powieści fantasy bez magii, autor ukazuje losy plemienia Iglasów, które po pokonaniu najeźdźców staje przed krwawą rozprawą z sąsiadami. Realistyczne ukazanie dramatów i motywacji ludzi czyni tę książkę wyjątkową.
  9. Złoto Pilicy: Autor zabiera czytelnika w magiczny świat, mieszając historię i okoliczne krajobrazy Łodzi. Zabieg ten ułatwia odbiór i wzbudza ciekawość, tworząc unikalną literacką podróż przez przeszłość i legendy.

W czwartym wymiarze

24,90 zł