Powrót do szkoły! Rabaty do 50% » więcej

W maratonie życia / Maleńka / Należy do mnie

Pakiet

Chwilowo niedostępny

Ładowanie...

Szczegóły produktu

Data wydania
14 lip 2025
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
Autor/Redaktor
Niemczynow Anna H.
Wydawca
Luna

W maratonie życia / Maleńka / Należy do mnie

Pakiet składa się z 3 tytułów: Opis książki: W maratonie życia Czy przebaczenie da się mierzyć jakąkolwiek miarą? Matylda wiedzie szczęśliwe życie: ma wspaniałą rodzinę–męża i dzieci–jednak tylko ona wie, ile niespodzianek przyniósł jej wcześniej los, zanim postanowiła naprawdę być szczęśliwa. Nieudane małżeństwo, fałszywi przyjaciele, romans, w który weszła, nie zważając na bilans zysków i strat... Oto opowieść o kobiecie niezłomnej, marzącej o tym, aby kochać i być kochaną. Czy to naprawdę grzech? Autorka z niezwykłą wrażliwością kreśli na kartach powieści uczuciowy kardiogram kobiety, której doświadczenia mogłyby stać się udziałem wielu z nas. I jednocześnie zadaje pytanie: czy na pewno mamy prawo do tego, by tak jednoznacznie oceniać innych? Opis książki: Maleńka Zofia Wolant-Abramowicz, z zawodu tłumaczka, ma na koncie nieudane małżeństwo i córkę z tego związku. Kobieta wychodzi ponownie za mąż za mężczyznę będącym spełnieniem jej marzeń. Sielanka jednak nie trwa długo, gdyż mąż nie do końca akceptuje pasierbicę i pomimo starań nie udaje mu się tego ukryć. Gdy córka Zofii kończy osiemnaście lat, ta postanawia zabrać ją w niezapomnianą podróż po Stanach Zjednoczonych. W wyprawę, która miała być przygodą tylko dla matki i córki, nieoczekiwanie wkracza Oliwer Prinz, przystojny młody kardiolog. Nie przeszkadza mu fakt, że Zofia jest od niego o dziesięć lat starsza i… jest mężatką. Czy rzeczywiście życie zaczyna się po czterdziestce? Czy drugie małżeństwa są bardziej udane od pierwszych? Jak mocno można kochać dziecko i ile jest się w stanie dla niego poświęcić? Jak silna jest potęga intuicji i czy powinniśmy jej bezgranicznie ufać? Opis książki: Należy do mnie Starannie wyreżyserowany dramat psychologiczny. Helena, była primabalerina, dla rodziny zrezygnowała z dobrze zapowiadającej się kariery. Jej mąż, Wiktor, nie docenia tych poświęceń, prowadząc podwójne życie u boku enigmatycznej Klary. Fausti, córka małżeństwa, usiłuje odnaleźć się w rzeczywistości pełnej tajemnic, pozorów i gier wymykających się dorosłym spod kontroli. Dziewczynce z pomocą przychodzi terapeutka dr Mound, za której kunsztem pracy skrywa się bolesna historia. Czy działanie w imię dobra usprawiedliwia ludzkie uczynki? Czy bezwarunkowa miłość nam służy? Czy może bywa przekleństwem? Należy do mnieto poruszająca opowieść o tym, jak trudno poznać kogoś do końca. Czule i wymownie naszkicowany słowem świat rozpaczliwych wyborów i dróg, z jakich nie można zawrócić.

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora
Może Cię zainteresuje
Książki tego wydawnictwa

W maratonie życia / Maleńka / Należy do mnie: Trzy historie o miłości, przebaczeniu i odnajdywaniu siebie

Zapraszamy do odkrywania trzech poruszających opowieści, które poruszają serca i skłaniają do refleksji nad tym, co naprawdę ważne w życiu. Wśród nich znajdziecie historie kobiet, które mimo trudności i życiowych zakrętów, odnajdują swoją drogę do szczęścia. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe rekomendacje, które z pewnością wzbogacą każdą kolekcję i dostarczą wielu emocji.

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. PECH I SZCZĘŚCIE (2 tytuły): Ta poruszająca historia o Annie Nowak ukazuje, jak poszukiwanie szczęścia i miłości może prowadzić przez trudne emocje i życiowe wyzwania. Zaintryguje każdego, kto ceni sobie głębokie portrety psychologiczne i realistyczne relacje międzyludzkie.
  2. Karolina: Opowieść o stracie, miłości i tajemnicach, które mogą odmienić życie. Wciągająca historia, w której bohaterka odkrywa nieznane sekrety z przeszłości, ucząc się jednocześnie, jak ważne jest przebaczenie i odnalezienie własnego miejsca na świecie.
  3. Obiecaj, że będziesz pić kawę o poranku: Wzruszająca opowieść o miłości, nadziei i odwadze w obliczu choroby bliskich. Małgorzata i Adam pokazują, jak małe gesty i rozmowy mogą odmienić życie i dać siłę do walki o lepsze jutro.
  4. W maratonie życia: Inspirująca historia kobiety, która pomimo trudności i bolesnych doświadczeń, odnajduje w sobie siłę, by przebaczyć i kochać. To lektura dla tych, którzy wierzą, że nigdy nie jest za późno na nowy początek.
  5. Dajmy sobie czas Tom 3: Kontynuacja losów bohaterów, którzy muszą zmierzyć się z trudnościami rozstania i odbudowy relacji. Wciągająca powieść o miłości, przebaczeniu i odnajdywaniu siebie po burzliwych zmianach życiowych.
  6. Emerytki w akcji: Pełna humoru i ciepła opowieść o dwóch seniorkach, które postanawiają odmienić swoje życie i spełniać marzenia. Idealna lektura dla miłośników pozytywnych historii o sile przyjaźni i pasji w każdym wieku.
  7. Sztorm Wiatr od morza: Powrót do młodości i wspomnień z lat 80., które ukazują kontrasty i emocje tamtych czasów. Wciągająca historia o przyjaźni, marzeniach i tajemnicach, które mogą odmienić życie na zawsze.
  8. Babcie w sieci miłości: Urocza i pełna humoru opowieść o starszej pani, jej przyjaźni i nowoczesnych wyzwaniach. Idealna dla tych, którzy wierzą, że wiek to tylko liczba, a miłość i przyjaźń nie mają granic.
  9. Spełniony sen: Historia kobiety, która mimo przeciwności losu, odnajduje swoje miejsce i szczęście w nowym otoczeniu. Inspirująca lektura o odwadze, zmianach i wierze w lepsze jutro.

W maratonie życia / Maleńka / Należy do mnie