
Wszystko mam bardziej
Życie w spektrum autyzmu
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
Więcej informacji
| Podtytuł | Życie w spektrum autyzmu |
|---|---|
| EAN | 9788383962207 |
| SKU | 101296900 |
| Liczba stron | 248 |
| Data wydania | 22 paź 2025 |
| Multiformat | oprawa miękka ze skrzydełkami |
| Seria | REPORTAŻ |
| Wymiary | 13.3x21.5cm |
| Język | polski |
| Oprawa | miękka ze skrzydełkami |
| Autor/Redaktor | Jacek Hołub |
| Wydawca | Czarne |
- Data wydania
- 22 paź 2025
- Oprawa
- miękka ze skrzydełkami
- Autor/Redaktor
- Jacek Hołub
- Wydawca
- Czarne
Wszystko mam bardziej
Wszystko mam bardziej: Odkrywanie autyzmu z perspektywy dorosłych
Zapraszamy do lektury książki, która rzuca nowe światło na życie osób z autyzmem, zwłaszcza tych, które dowiedziały się o swojej neuroróżnorodności już w dorosłości. Jacek Hołub rozmawia z bohaterami, opowiadając ich historie o trudnościach, pasjach i mocnych stronach, obalając mity i stereotypy. To lektura, która nie tylko edukuje, ale także inspiruje do zrozumienia i akceptacji. Wśród rekomendacji znajdą Państwo tytuły takie jak „Atypowa głowa”, „Dla kogo jest miasto?” czy „Samotny jak Szwed?”, które poszerzą Państwa spojrzenie na tematykę autyzmu i neuroróżnorodności.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Atypowa głowa: Ta książka to poruszająca opowieść o osobach z ADHD, spektrum autyzmu i AuDHD, ukazująca ich świat pełen empatii i szczerości. Pozwala zrozumieć, że neuroróżnorodność to ludzie, nie „objawy”, i zachęca do większej akceptacji. Idealna dla tych, którzy chcą spojrzeć na spektrum autyzmu z innej perspektywy.
- Dla kogo jest miasto?: Magdalena Milert prezentuje wizję miasta, które sprzyja integracji i opiece nad mieszkańcami. Książka analizuje polskie przestrzenie miejskie i proponuje rozwiązania, które mogą uczynić nasze miasta bardziej przyjaznymi i dostępniejszymi dla wszystkich. To lektura dla miłośników urbanistyki i zmian na lepsze.
- Samotny jak Szwed?: Zbiór reportaży i esejów o samotności, które zagłębiają się w jej różne oblicza i znaczenia. Autorzy zastanawiają się, dlaczego samotność jest zarówno przerażająca, jak i ciesząca, oraz jak wpływa na nasze życie i kulturę. To fascynujące spojrzenie na relacje i odczucia mieszkańców Szwecji i Polski.
- Dług. Reportaże spod kreski: Ta książka to głęboka analiza emocjonalnych i finansowych aspektów zadłużenia. Aleksandra Gałka-Reczko pokazuje, jak długi wpływają na nasze życie, i podpowiada, jak z nimi żyć i wychodzić z trudności. To obowiązkowa lektura dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć swoje finanse i emocje z nimi związane.
- Jak odzyskać siebie. Kobieca twarz depresji: Czternaście szczerych rozmów o depresji, które pokazują, jak kobiety radzą sobie z trudnościami i odnajdują drogę do siebie. Opowieści o przekraczaniu granic i dbaniu o własne zdrowie emocjonalne, które mogą zainspirować i dodać otuchy każdej kobiecie.
- Wolta: Reportaż o kobietach przechodzących przez moment przełomu i odważnie podejmujących decyzje o zmianie. Joanna Gierak-Onoszko ukazuje ich historie, pełne odwagi i siły, inspirując do refleksji nad własnym życiem i odwagą w działaniu. To lektura dla tych, którzy szukają motywacji do zmian.
- Hanka: Autobiograficzny esej o życiu kobiety od dzieciństwa na wsi po dorosłość w mieście, ukazujący pytania o prawdziwy awans i szczęście. Historia pełna refleksji nad tym, co oznacza lepsze życie i czy można je osiągnąć, próbując odnaleźć siebie w różnych etapach życia.
- Bez znieczulenia: Książka o fundamentalnym momencie życia – poczęciu i narodzinach, ukazująca ich biologiczne i emocjonalne aspekty. Autorzy rozważają, czym jest człowieczeństwo i jak postrzegamy narodziny, zachęcając do refleksji nad tym, co to znaczy być człowiekiem.
- Sama Rozmowy o samotnym macierzyństwie: Poruszające rozmowy o wyzwaniach i emocjach związanych z samotnym macierzyństwem. Autorki dzielą się swoimi doświadczeniami, pokazując, jak radzić sobie z nieprzespanymi nocami, obowiązkami i własną tożsamością. To lektura dla wszystkich matek, które szukają wsparcia i zrozumienia.

Wszystko mam bardziej
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.