
Zasłyszane pośród traw
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
- Data wydania
- 4 gru 2024
- Format pliku
- eBook (epub,mobi)
- Autor/Redaktor
- Gardziej Jolanta
- Wydawca
- IT Solution Ridero
Więcej informacji
| EAN | 5900497302005 |
|---|---|
| SKU | 300286284 |
| Data wydania | 4 gru 2024 |
| Multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub,mobi) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Gardziej Jolanta |
| Wydawca | IT Solution Ridero |
Zasłyszane pośród traw
Zasłyszane pośród traw: Wiersze pełne humoru i refleksji
Odkryj zbiór wierszy, które łączą lekkość, humor i głębię myśli, wprowadzając czytelnika w świat subtelnych refleksji i odprężenia. Zapraszamy do poznania tytułów, które z pewnością umilą czas i pobudzą wyobraźnię.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Krzyk: Tomik wierszy składa się z 15 utworów o zróżnicowanej tematyce. Tytuł książki jest jednocześnie tytułem pierwszego wiersza, który stał się inspiracją do jej napisania. Książka jest efektem rozważań autora, które pod wpływem natchnienia zostały przelane na papier.
- Erotyki i Limeryki (dla dorosłych): W tomiku „Erotyki i Limeryki (dla dorosłych)” Czytelnik odnajdzie wiele pikantnych i swawolnych szczegółów. Autor w sposób żartobliwy porusza temat intymnej sfery naszego życia.
- Przeciętna trzydziestoletnia: Przeciętna trzydziestoletnia to niezwykle intymny zapis poetyckich myśli autorki. Dojrzałe wiersze oraz wielość przemyśleń, które powstały w wyniku obserwacji składają się na osobisty zbiór pretensji do świata. I jak się okazuje, to dopiero początek. Najwięcej dzieje się między wierszami.
- W morzu też są łzy: Tomik poetycki Autora „W morzu też są łzy” to krótkie formy poetyckie o charakterze nostalgicznym, egzystencjalnym, ale również chwilami są to wiersze filozoficzne. Tomik zawiera wiersze białe, w formie lapidarnej — treści oraz przekazu. Jest to poezja bogata w liczne metafory, które są bardzo plastyczne. Czuje się mowę artysty wizualnego poprzez ciekawe, obrazowe i bardzo świeże skojarzenia. Tomik „W morzu też są łzy” w skrócie jest pogłębioną refleksją nad zaobserwowanym światem przez artystę.
- Poetyckie abstrakcje: Poezja o lekko abstrakcyjnym zabarwieniu, pozwalająca fantazji czytelnika dopisać w niej jego własne wyobrażenia, doświadczenia i uczucia. „Poezja to cień rzucany przez latarnie naszej wyobraźni” — Lawrence Ferlinghetti.
- Między wierszami: Zbiór wierszy pisanych pod wpływem wielu życiowych sytuacji. Autorka twierdzi, że poezji nie trzeba rozumieć. Należy, a właściwie można ją po prostu czuć. Ile czytelników, tyle rożnych interpretacji, to właśnie czyni poezję piękną.
- Istnienie: Tomik wierszy składa się z 15 utworów o zmiennej tematyce. Wszystkie wiersze związane są z przemyśleniami autora, wynikającymi z jego obserwacji, wyobraźni oraz wiary.
- W chaosie…: Świat fantazji autora przemieszany z rzeczywistością, zapisany spontanicznie, tworzy ten tomik wierszy. Wierszy o chaosie jakim jest życie…
- E-dotyk: E-dotyk to zbiór wierszy o pięknie człowieka, pragnieniach, świecie zmysłów. Jest to poezja dla kobiety, zbiór słów, które powinna usłyszeć… Natura obdarzyła nas wyjątkową gracją, blaskiem, zmysłowością którą należy doceniać i podziwiać.
- Przystanek pod wierszem: Książka ta, to zbiór wybranych wierszy i sentencji. Teksty pisane w prosty i zrozumiały sposób, przystępny dla każdego. Niektóre skłaniają do głębszej refleksji, zatrzymania się i spojrzenia na siebie i wszystko wokół, z innej, nowej perspektywy.
Zasłyszane pośród traw