Powrót do szkoły! Rabaty do 50% » więcej

Zbrodniarz i panna

Maciej Słomczyński
25,76 zł -26%
34,90 zł
Cena okładkowa
34,90 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Ostatnie sztuki
Zbrodniarz i panna

oprawa twarda

25,76 zł

Szczegóły produktu

Data wydania
22 maj 2025
Oprawa
twarda
Autor/Redaktor
Maciej Słomczyński
Wydawca
Bukowy Las

Zbrodniarz i panna

Nieśmiała dziewczyna z prowincji jest jedynym naocznym świadkiem morderstwa. Tylko ona może pomóc milicji w rozpoznaniu i ujęciu sprawcy. Mimo ochrony funkcjonariusza Małgorzata znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Książka doczekała się ekranizacji z udziałem genialnych aktorów: Ewy Krzyżewskiej, Zbigniewa Cybulskiego i Adama Pawlikowskiego.

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora
Może Cię zainteresuje
Książki tego wydawnictwa

Odkryj inne ciekawe książki wydawnictwa Bukowy Las, które mogą Cię zainteresować po lekturze 'Zbrodniarz i panna'

Wydawnictwo Bukowy Las oferuje bogactwo literatury, które z pewnością przypadnie Ci do gustu. Oto kilka tytułów, które warto rozważyć:

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. „Totentanz. Cienie przeszłości. Tom 3” to emocjonujący thriller kryminalny, gdzie przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Wrocław staje się areną mrocznych wydarzeń – fala tragicznych samobójstw wśród młodzieży i odkrycie zwłok zamordowanych kobiet. W centrum chaosu pojawia się bezwzględny płatny zabójca. Komisarz Marcin Zakrzewski musi zmierzyć się z mordercą w grze o najwyższą stawkę, która może kosztować go życie. Mieczysław Gorzka, mistrz kryminału, ponownie wciąga czytelników w wir wydarzeń, zaskakując na każdym kroku. Czy Zakrzewski i jego towarzysze przetrwają? Jakie tajemnice skrywa przeszłość? Przekonaj się, sięgając po tę książkę, która zapewni emocje i rozwiązanie zagadek.

  2. „Niechciane dusze” Patricii Gibney to wciągający thriller sensacyjno-kryminalny. W małym miasteczku dochodzi do brutalnego morderstwa starszej kobiety. Detektyw Lottie Parker i jej partner badają sprawę, a zniknięcie córki ofiary zwiększa napięcie. Pożar w okolicy prowadzi do kolejnych ofiar. Śledztwo ujawnia gęstą sieć tajemnic, które zdają się mieć związek z tragiczną przeszłością detektyw. Patricia Gibney, autorka cenionych powieści kryminalnych, tworzy złożone postaci i intrygujące fabuły. Warto sięgnąć po tę książkę ze względu na wciągającą fabułę, głębokie postacie, mroczną atmosferę i połączenie przeszłości z teraźniejszością.

  3. „Martwy sad. Cienie przeszłości. Tom 1” autorstwa Mieczysława Gorzki to porywająca powieść kryminalna. Komisarz Marcin Zakrzewski bada brutalne morderstwo we Wrocławiu, które może być powiązane z zaginięciem jego brata trzydzieści lat temu. Mieczysław Gorzka, mistrz budowania napięcia, łączy wątki przeszłości z teraźniejszością. Zakrzewski odkrywa mroczne sekrety swojej wsi, zaginięcia dzieci i brutalne morderstwa. Czy te wydarzenia mają związek? Powrót do wspomnień z dzieciństwa staje się koszmarem, gdy morderca zbliża się do policjanta, zmuszając go do konfrontacji z demonami przeszłości.

  4. „Ostatni świt” Mieczysława Gorzki, zwieńczenie trylogii „Wściekłe psy”, to emocjonująca powieść kryminalna rozgrywająca się w okolicach Bytowa. Nadkomisarz Marcin Zakrzewski prowadzi śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa, które odkrywa nielegalne polowania na ludzi w okolicznych lasach. Mieczysław Gorzka, mistrz kryminałów, tworzy napięcie i skomplikowane fabuły. Zakrzewski i prokurator Falewicz próbują rozwikłać zagadkę, a zatrzymany za granicą zabójca z Bytowa może być kluczem do prawdy. Kto jest godny zaufania? Decyzja o obiecaniu wolności zabójcy w zamian za zeznania prowadzi do niebezpiecznych sytuacji, w których Zakrzewski jest pozbawiony wsparcia. To głęboka analiza ludzkiej natury, lojalności i zdrady.

  5. „Dziewięć” Mieczysława Gorzki to powieść, która wciąga od pierwszej strony, łącząc elementy thrillera i sensacji. Historia zaczyna się od porwania córki wrocławskiej milionerki. Matka, zrozpaczona, prosi o pomoc nadkomisarza Marcina Zakrzewskiego. W trakcie śledztwa Zakrzewski odkrywa skomplikowane relacje i nieczystą grę policji. Okoliczności porwania przypominają sprawę sprzed ośmiu lat, kiedy grasował morderca nastolatek na Dolnym Śląsku. W miarę postępu śledztwa, czas nieubłaganie ucieka, a Zakrzewski staje się coraz bardziej nieufny. To emocjonalna podróż przez skomplikowane ludzkie relacje i mroczne tajemnice, pełna nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Zobacz inne z tej samej serii

Zbrodniarz i panna

25,76 zł -26%
34,90 zł
Cena okładkowa
34,90 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką