MENU

Wydawnictwo Cambridge University Press

Witamy w księgarni internetowej PWN, gdzie prezentujemy Cambridge University Press – najstarsze nieprzerwanie działające wydawnictwo na świecie. Jego historia sięga roku 1534, gdy król Henryk VIII wydał edykt ustanawiający tę angielską oficynę. Jest to również najstarsze wydawnictwo uniwersyteckie na świecie. Cambridge University Press specjalizuje się w publikowaniu naukowych i edukacyjnych pozycji, które docierają do odbiorców na całym globie, w tym także do uczących się języka angielskiego jako obcego.
Siedziba wydawnictwa znajduje się w Cambridge, a jego biura działają w Europie, Ameryce Północnej, Południowej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji i Oceanii. Jednak czytelnicy i czytelniczki mogą korzystać z publikacji na całym świecie. Wszystko dzięki sprawnym procedurom, sieci powiązań z zagranicznymi księgarniami i, oczywiście, utrwalonej renomie.
To właśnie w tym wydawnictwie tacy twórcy, jak John Milton, William Harvey, Isaac Newton, Bertrand Russell i Stephen Hawking publikowali swoje niezwykłe dzieła. Na jego łamach toczyła się historia literatury. Publikacje tego podmiotu wydawniczego mogą być uznawane za kamienie milowe w rozwoju poezji i prozy.
Od 1874 roku wydawnictwo rozpoczęło publikację podręczników szkolnych. Obecnie Cambridge University Press rocznie udostępnia czytelniczkom i czytelnikom aż 2 tysiące książek, a współpracuje z 24 tysiącami autorów w 108 krajach. Bogata oferta obejmuje książki naukowe, medyczne, podręczniki akademickie i szkolne na różnych poziomach edukacyjnych – od szkoły podstawowej aż po studia podyplomowe. Nauczyciele i wykładowcy preferują te publikacje, ponieważ są one gwarantem rzetelności, sprawdzonej wiedzy oraz poważnego podejścia do danych dyscyplin.
Zapraszamy do księgarni internetowej PWN, w której przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór publikacji Cambridge University Press, stworzone by poszerzyć wiedzę, pogłębić akademickie badania lub zdobyć umiejętności językowe. Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić dostęp do wybitnych treści naukowych dla czytelników z całego świata.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 6468
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

IELTS 17 Academic Student's Book w...

Książka (miękka)
147,20 zł
184,00 zł

Complete Advanced Student's Book w...

Książka (miękka)
127,50 zł
150,00 zł

A2 Key for Schools 1 for the Revis...

Książka (miękka)
144,80 zł
181,00 zł

IELTS 18 General Training Authenti...

Książka (miękka)
165,60 zł
184,00 zł

B1 Preliminary for Schools 1 for t...

Książka (miękka)
147,20 zł
184,00 zł
Znaleziono: 6468
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20