MENU

Wydawnictwo PIW

Państwowy Instytut Wydawniczy to jedno z najstarszych i najbardziej renomowanych wydawnictw w Polsce, które od ponad siedemdziesięciu lat dba o promowanie wartościowej literatury pięknej oraz naukowej. Jego długa i bogata tradycja w dziedzinie polskiej i zagranicznej humanistyki sprawia, że jest to marka rozpoznawalna i ceniona. W księgarni internetowej PWN znajdą Państwo szeroki wybór książek PIWu, zarówno tych o ugruntowanej pozycji, jak i nowości. 
Wydawnictwo PIW słynie z publikacji dotyczących różnych dziedzin nauki, w tym historii, filozofii, literatury, sztuki oraz socjologii. Publikacje te są efektem wieloletniej pracy i doświadczenia wybitnych polskich i zagranicznych autorów, którzy dzielą się swoją wiedzą i pasją z czytelnikami.

Wydawnictwo PIW od lat wydaje także wiele publikacji z zakresu humanistyki, które zdobyły uznanie w cenionych ośrodkach edukacyjnych oraz u czytelników i czytelniczek. Dzięki takim publikacjom, Wydawnictwo PIW stało się symbolem wysokiej jakości literatury naukowej i artystycznej, a także inspiracją dla kolejnych pokoleń polskich wydawców i autorów.
Książki Wydawnictwa PIW skierowane są do miłośników literatury pięknej oraz nauk humanistycznych i społecznych. W naszej ofercie znajdą Państwo również nieznane perełki literackie, które na pewno zaciekawią.
W ofercie nie zabrakło publikacji znanych badaczy i naukowców, dzięki czemu odbiorcy mogą mieć pewność, że otrzymują wyłącznie najbardziej wartościowe treści. W książkach odnajdą Państwo odpowiedzi na pytania związane z historią, filozofią, psychologią, socjologią oraz innymi dziedzinami nauk humanistycznych i społecznych.
Publikacje PIWu skierowane są do wszystkich, którzy cenią sobie intelektualny rozwój, a jednocześnie szukają w książkach inspiracji i emocji.
Zapraszamy do zapoznania się z książkami Wydawnictwa PIW w księgarni internetowej PWN.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 1585
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Dżuma

Książka (miękka)
25,27 zł
39,00 zł

Odyseja

Książka (twarda z obwolutą)
44,71 zł
69,00 zł

Starożytni Celtowie

Książka (twarda)
48,60 zł
75,00 zł

Zmierzchanie świata

Książka (twarda z obwolutą)
25,27 zł
39,00 zł

Obcy

Książka (miękka)
22,68 zł
35,00 zł

Nostradamus

Książka (twarda)
43,86 zł
69,00 zł

Nowele filmowe

Książka (twarda z obwolutą)
42,12 zł
65,00 zł

Mojżesz na równinie

Książka (miękka)
29,17 zł
45,00 zł

Historia czytania

Książka (miękka)
35,64 zł
55,00 zł

Z drugiej strony

Książka (twarda)
37,65 zł
59,00 zł
Znaleziono: 1585
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20