MENU

Nowości od Wydawnictwa PWN

Audiobooki PWN

Wyprzedaż ebooków do -40%

TOP 50 ebooków PWN -40%

Polecane audiobooki

Kryminały: ebooki do -40%

Infor -40%

Wiedza i Praktyka -40%

Lektury szkolne

Naukowe bestsellery PWN

Ebooki specjalistyczne i popularnonaukowe


Księgarnia internetowa PWN posiada w swojej ofercie duży wybór ebooków. Znajdziesz u nas książki w formie elektronicznej z różnych dziedzin: oferujemy ebooki specjalistyczne i popularnonaukowe, bestsellery literatury pięknej i literatury faktu, a także materiały do nauki języków obcych w formie zarówno ebooków, jak i audiobooków. W wersji elektronicznej oferujemy ponadto najlepsze słowniki, encyklopedie i leksykony czołowych wydawnictw naukowych.

Współpracujemy z najważniejszymi polskimi wydawnictwami. Proponujemy booki takich wydawnictw naukowych jak między innymi: Wydawnictwo Szkolne PWN, Operon, WSiP, Nowa Era, Lexis Nexis, Wiedza i Praktyka, C.H. Beck, GWO, MAC Edukacja.

W kategorii beletrystyki polecamy ebooki czołowych wydawców takich jak: Prószyński Media, Znak, Egmont, Helion, Wydawnictwo Literackie, Świat Książki, HarperCollins, Wydawnictwo Dolnośląskie, Filia, Marginesy, Iskry, Muza i wiele innych...

W księgarni internetowej PWN znajdują się ebooki najważniejszych premier i zapowiedzi, a także bestsellery z gatunku fantastyki, reportażu, kryminału i powieści gatunkowej (thrillera i powieści sensacyjnej), powieści obyczajowej, historycznej i przygodowej. Przygotowaliśmy specjalną ofertę ebooków dla dzieci i młodzieży, w tym lektury szkolne także w postaci audiobooków, czyli książek do słuchania.

W kategorii literatury specjalistycznej polecamy ebooki z takich dziedzin jak: biologia i przyroda, chemia, edukacja i pedagogika, filozofia, fizyka i astronomia, historia i archeologia, informatyka, językoznawstwo, matematyka, medycyna, psychologia i technika.

W ofercie księgarni internetowej PWN znajdują się ebooki we wszystkich formatach: PDF, Epub oraz Mobi. Nasze publikacje chronione są poprzez specjalne zabezpieczenia: Watermark oraz AdobeDE.