MENU

Książki do nauki języka niemieckiego

Język niemiecki jest dzisiaj drugim najczęściej wybieranym przez uczniów językiem obcym. Aby ułatwić naukę niemieckiego, przygotowaliśmy w księgarni internetowej PWN nie tylko podręczniki i zeszyty ćwiczeń, ale także liczne materiały dodatkowe, repetytoria oraz proste lektury w języku niemieckim dla początkujących.

Najpopularniejsze podręczniki do nauki języka niemieckiego to „ich und du“, „Mach mit!“, „ABC Deutsch“, „Kompass Team“ oraz „und so weiter“. Doskonałym uzupełnieniem treści zawartych w tych podręcznikach będą repetytoria i publikacje uzupełniające. Wśród nich szczególnie polecamy „Słownictwo niemieckie do matury“, doskonałą powtórkę przed egzaminem – słownictwo z różnych kręgów tematycznych wraz z przykładowym użyciem oraz liczne cytaty i idiomy językowe przydatne na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym.

Przed podejściem do matury lub innych egzaminów sprawdzających znajomość języka niemieckiego warto też powtórzyć sobie materiał gramatyczny. „Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami“ oraz nieco bardziej podstawowe „Repetytorium z gramatyki języka niemieckiego dla początkujących“ to publikacje doskonale uzupełniające repetytoria leksykalne, dzięki którym łatwiej nabrać wprawy w codziennej komunikacji w języku niemieckim.

Dla osób, które początki nauki języka niemieckiego mają już za sobą, lub po prostu na co dzień pracują z osobami niemieckojęzycznymi, polecamy słowniki: „Wielki słownik polsko-niemiecki“ oraz „Wielki słownik niemiecko-polski“ wydawnictwa PWN. W obu znajduje się blisko 400 tysięcy jednostek leksykalnych, w tym terminy specjalistyczne, idiomy oraz liczne przykłady użycia słów kłopotliwych.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 2977
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Wielki słownik niemiecko-polski

Książka (twarda)
194,91 zł
219,00 zł
Znaleziono: 2977
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20