MENU

Książki do nauki języka angielskiego

Dobra znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszym świecie niezbędna, a płynny angielski w mowie i w piśmie przydaje się nie tylko w pracy i podczas podróży. Dlatego w księgarni internetowej PWN przygotowaliśmy szeroką ofertę książek do nauki języka angielskiego oraz pełno materiałów dodatkowych - od podręczników metodycznych dla nauczycieli języka obcego przez słowniki, fiszki i repetytoria dla uczniów aż do starannie dobranych klasyków literatury angielskiej i amerykańskiej w wersjach uproszczonych oraz oryginalnych.

Podręczniki do nauki angielskiego z naszej oferty skierowane są nie tylko do dzieci, do młodzieży i wszystkich uczniów szlifujących swój angielski w szkole, ale również dla dorosłych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z angielskim lub biorą się za podwyższanie swojego poziomu. Nasza księgarnia to doskonałe miejsce, w którym kupić można podręczniki do samodzielnej nauki lub do pracy w licznych szkołach językowych.

Materiały do nauki języka angielskiego dostępne w naszym sklepie online opracowane zostały przez polskich i zagranicznych ekspertów z dużym doświadczeniem - podręczniki do nauki angielskiego w szkole dobraliśmy zaś w taki sposób, aby zgodne były z najnowszymi zasadami programowymi i skutecznie pomogły uczniom w przygotowaniach do matury.

Oprócz znanych polskich wydawców, takich jak Wydawnictwo Naukowe PWN oraz PWN Wydawnictwo Szkolne, w naszej ofercie znalazły się podręczniki i materiały czołowych angielskich i amerykańskich wydawnictw specjalizujących się w nauczaniu języka angielskiego na całym świecie - Pearson, Macmillan, a także zajmujących się opracowywaniem międzynarodowych egzaminów języka angielskiego Oxford University Press oraz Cambridge University Press.

Poza klasycznymi podręcznikami, repetytoriami do matury i testami z języka angielskiego polecamy również nasze pozostałe publikacje z tej kategorii. Znalazły się wśród nich: zestaw "Angielski w tłumaczeniach" (M. Filak, F. Radej), opracowany z myślą o kształceniu przyszłych tłumaczy, a także zbiór zadań "Język angielski. Matura 2020" (J. Wieruszewska, I. Gąsiorkiewicz-Kozłowska), pełen nie tylko przykładowych arkuszy maturalnych, ale również strategii i praktycznych porad w rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych.

Wszystkim zainteresowanym kulturą i historią Wielkiej Brytanii polecamy zaś "United Kingdom at a Glance" Romana Ociepy (PWN) - znakomite źródło wiedzy o wyspach brytyjskich, bogato ilustrowany podręcznik do nauki języka połączony z przewodnikiem geograficznym i syntezą historyczno-kulturalną.

Wszystkim mającym na co dzień styczność z językiem angielskim - w pracy, podczas podróży czy w czasie wolnym - polecamy słowniki opracowane we współpracy PWN z Oxford University Press. "Wielki słownik angielsko-polski" oraz "Wielki słownik polsko-angielski" z tej serii otrzymały w 2005 roku Europejski Medal Business Centre Club, a ich nowe wydania zawierają po 500 tysięcy haseł (w tym fraz i idiomów), od najczęściej używanego słownictwa do licznych terminów specjalistycznych, z uwzględnieniem najnowszej, kolokwialnej angielszczyzny używanej dziś w Wielkiej Brytanii. Oba słowniki, liczące w wersji papierowej ponad 1400 stron, wydane zostały ponadto w wygodnej wersji multimedialnej na pendrivie - doskonałe do zabrania ze sobą w podróż lub błyskawicznego sprawdzania słówek podczas czytania lub pisania tekstów po angielsku.

W czasie wolnym i dla przyjemności polecamy za to nowe wydania klasycznych pisarzy i pisarek anglojęzycznych opracowane przez wydawnictwa Wordsworth oraz Penguin Classics. Wordsworth zajmuje się publikowaniem niedrogich edycji angielskich klasyków oraz książek dla dzieci, w ofercie wydawnictwa znalazły się tak różne tytuły jak tragedie Williama Shakespeare'a, angielskie tłumaczenie "The Little Prince" Antoine'a Saint-Exupery'ego czy dzieła zebrane Oscara Wilde'a i Edgara Allana Poe. Z kolei Penguin Classics to najsłynniejszy angielski wydawca literatury klasycznej z całego świata - popularne wśród naszych klientów są, z jednej strony, zbiór japońskich wierszy "One Hundred Poets, One Poem Each" oraz doskonałe angielskie tłumaczenia Franza Kafki, z drugiej - powieści drogi Jacka Kerouaca, takie jak "On the Road" czy "Mexico City Blues": idealne zarówno dla zaawansowanych użytkowników języka angielskiego, jak i dla czytelników stawiających w swoich obcojęzycznych lekturach dopiero pierwsze kroki.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 11231
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Nowy słownik angielsko-polski pols...

Książka (miękka)
116,10 zł
129,00 zł

Pre A1 Starters 3 Student's Book

Książka (miękka)
77,40 zł
90,00 zł

Angielski fiszki zdaniowe Poziom B2

Książka (pudełko kartonowe)
72,74 zł
99,00 zł

B2 First 5 Student's Book with Ans...

Książka (miękka)
164,26 zł
191,00 zł

Cambridge English Proficiency 2 Au...

Książka (miękka)
167,70 zł
195,00 zł
Znaleziono: 11231
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20