MENU

Wydawnictwo Preston Publishing

Preston Publishing to polskie wydawnictwo językowe specjalizujące się w podręcznikach i materiałach dydaktycznych. W ofercie oficyny znalazły się podręczniki do nauki licznych języków obcych, w tym do angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, portugalskiego, hiszpańskiego oraz polskiego jako obcego.

Pierwszą serią wydawnictwa był cykl podręczników "Angielski w tłumaczeniach". Dzięki nowatorskim metodom nauczania podręczniki okazały się błyskawicznym sukcesem, szybko więc powstały również ich inne wersje językowe. Do każdego z podręczników dołączona została płyta CD z ponad sześciogodzinnym kursem, który dodatkowo pozwoli powtórzyć wiadomości gramatyczne, słownictwo oraz wymowę z natywnymi lektorami.

"Angielski bez tajemnic" Adama Urbana to doskonały zestaw praktycznych ćwiczeń dla tych, którzy po angielsku mówią płynnie, ale czasem nie są pewni, której konstrukcji gramatycznej użyć. Na praktyczne kompendium składa się sto rozdziałów, a w każdym z nich problemy językowe, które szczególnie często okazują się być pułapkami językowymi dla Polaków.

W wydawnictwie Preston opublikowane zostały również polecane przez nauczycieli angielskojęzyczne podręczniki do nauki języka polskiego jako obcego "Speak Polish" w dwóch częściach (A1-A2 i A2-B1). To doskonałe książki zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem polskim, jak i dla nauczycieli języka polskiego jako obcego, którzy poszukują materiałów dydaktycznych do pracy ze swoimi uczniami.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 296
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Niemiecki Trening A2

Książka (miękka)
36,58 zł
49,90 zł
Znaleziono: 296
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20