MENU

Wydawnictwo Edra Urban & Partner

Edra Urban & Partner to jedno z wiodących wydawnictw medycznych w Polsce. W ofercie wydawnictwa znalazły się publikacje naukowe i specjalistyczne z takich dziedzin jak stomatologia, fizjoterapia, dietetyka, pielęgniarstwo, weterynaria oraz wiele innych specjalności medycznych. Edra Urban & Partnerzy wydaje również publikacje anglojęzyczne polskich i zagranicznych naukowców oraz słowniki skierowane do lekarzy.

Wśród publikacji wydawnictwa znalazły się również podręczniki akademickie skierowane do studentów studiów medycznych. Są wśród nich atlasy anatomiczne, podręczniki ogólne oraz repetytoria przeznaczone dla studentów przygotowujących się do egzaminów medycznych i lekarskich. Z licznych podręczników ogólnych wydawnictwa warto wymienić takie bestsellerowe pozycje jak "Psychiatria" (P. Gałecki, A. Szulc) czy już piąte wydanie "Pediatrii" (T. Lissauer, W. Carroll). To nowoczesne podręczniki akademickie polecane przez wykładowców polskich uniwersytetów medycznych, opracowane przez ekspertów z dużym doświadczeniem nie tylko lekarskim, ale również pedagogicznym.

Wśród słowników polsko-angielskich skierowanych do praktykujących lekarzy oraz studentów medycyny i pokrewnych dziedzin wydawnictwo Edra Urban & Partnerzy przygotowało takie pozycje, jak "Amerykański słownik psychiatryczny", "Medyczny słownik Dorland", "Ilustrowany słownik dla położnych" oraz "Słownik biochemiczny polsko-angielski i angielsko-polski".

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 1006
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Dekontaminacja wyrobów medycznych ...

Książka (miękka)
116,10 zł
129,00 zł

Seksualność człowieka

Książka (miękka)
134,10 zł
149,00 zł

Biofarmacja

Książka (miękka)
89,10 zł
99,00 zł
Znaleziono: 1006
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20