MENU

Książki: Nauki ekonomiczne

W kategorii Nauki ekonomiczne znajdą Państwo książki traktujące o relacjach zachodzących między kupującym a sprzedającym oraz analizach rynku.

Szeroka dziedzina, jaką jest ekonomia, dostarcza wiedzy z zakresu finansów, gospodarki, zarządzania zasobami ludzkimi i wielu innych. Publikacje dotyczące ekonomii mogą być pomocne w wielu dziedzinach życia, również jeśli chodzi o marketing, PR, zarządzanie zasobami ludzkimi. Ekonomia to nauka opisująca zarówno skalę mikro, dotyczącą decyzji i współdziałań podejmowanych w przestrzeni gospodarstw domowych i przedsiębiorstw, jak i stosunki makroekonomiczne, czyli działanie całej gospodarki.

Najobszerniejszy dział „Nauk ekonomicznych” stanowią książki o finansach i bankowości, które poruszają zagadnienia niezbędne przy prowadzeniu działalności gospodarczej,  przy podejmowaniu się inwestycji czy nieodzowne dla rozumienia mechanizmów rządzących budżetem państwa.

Przygotowując się do kariery w biznesie, warto sięgnąć po znane i lubiane podręczniki, np. „Podstawy ekonomii” autorstwa Romana Milewskiego i Eugeniusza Kwiatkowskiego, czy od lat cieszącą się niesłabnącym uznaniem „Grę na giełdzie. Podręcznik początkującego inwestora” napisaną przez Cezarego Chybowskiego oraz Martę Kubacką.

Wszystkie publikacje wprowadzające w tajniki nauk ekonomicznych cechują się przystępnym językiem i wnikliwym podejściem do tematu, dzięki czemu czytelnicy i czytelniczki zrozumieją nawet skomplikowane mechanizmy finansowe.

Oprócz podstaw terminologii i najważniejszych pojęć, znajdą Państwo w naszych publikacjach również rozwiązania problemów praktycznych, wiarygodne statystyki i wyliczenia. Wiedza wyniesiona z przystępnych prac, znajdujących się w ofercie naszego wydawnictwa, ośmiela do świadomego i samodzielnego podejmowania swoich pierwszych decyzji inwestycyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z dużym wyborem aktualnych publikacji ekonomicznych.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 24967
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Statystyka

Książka (miękka)
61,62 zł
79,00 zł
Znaleziono: 24967
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20