MENU

Książki: Rachunkowość, księgowość

W kategorii „Rachunkowość, księgowość” znajdą Państwo książki o rachunkowości przeznaczone dla studentów różnych kierunków związanych z finansami. Z wieloma z pozycji powinny zapoznać się również osoby prowadzące działalność gospodarczą lub zatrudnione w działach finansowych i na stanowiskach zarządczych. 

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń przydadzą się studentom ekonomii, rachunkowości i finansów, analityki biznesowej, ekonometrii i wielu innych kierunków pokrewnych. Książki o rachunkowości finansowej i controllingu mają za zadanie dostarczyć nie tylko wiedzę, ale również umiejętności praktyczne.

Rachunkowość finansowa oraz księgowość wymagają zbudowania odpowiedniej bazy teoretycznej i połączenia jej z wypracowanymi umiejętnościami. Szczególnie ważne jest to w przypadku controllingu. W księgarni internetowej PWN znajdą Państwo książki o controllingu, w których opisane zostały wszystkie kompetencje wymagane od osób nim się zajmujących.

Controlling łączy w sobie zadania planowania (stawiania celów), kontroli i przeprowadzania działań korygujących. Do książek o controllingu powinny sięgnąć wszystkie osoby prowadzące własną działalność gospodarczą lub planujące jej założenie.  

W kategorii „Rachunkowość, księgowość” znajdą Państwo również opracowania dotyczące audytu. Audyt to proces zbliżony do controllingu, jego cechą wyróżniająca jest zaś niezależność. Zapraszamy do zapoznania się z książkami o rachunkowości i controllingu wszystkich studentów kierunków ekonomicznych, osoby zarządzające przedsiębiorstwami oraz księgowych i pracowników audytów.

Znaleziono: 1893
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Ustawa o rachunkowości Przepisy

Książka (miękka)
13,52 zł
15,90 zł
Znaleziono: 1893
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20