MENU

Podręczniki: Przedszkole 4-latki

Podręczniki do przedszkola mają przede wszystkim za zadanie zapewnić dzieciom doskonałą zabawę. Dzięki fantastycznym grom, jakie proponują nasi autorzy, przedszkolaki twórczo spędzą swój dzień w przedszkolu, wspólnie będą poznawać świat i uczyć się, jak wartościowo bawić się w gronie rówieśników. Dlatego też przygotowaliśmy w naszej internetowej księgarni szeroki wybór zarówno podręczników przedszkolnych dla czterolatków, jak i innych wspaniałych pomocy dydaktycznych, kolorowanek i kart pracy.

Najczęściej wybieranymi podręcznikami do przedszkola są serie „Trampolina+“ oraz „Nowa Trampolina“, dostępne jako oddzielne książeczki lub pakiety na cały rok. Czterolatki – obok podstawowych podręczników, w których razem z Trampolinkiem będą się bawić, poznawać świat i zdobywać swoje pierwsze umiejętności wprowadzające je w świat nauki – czeka także szeroka oferta dodatkowych pomocy szkolnych, kolejnych zabaw i gier. Dzięki takim książeczkom jak „Trampolina+ Cyferki“ lepiej nauczą się rozpoznawać magiczne symbole, które spotykają w sklepach podczas zakupów z rodzicami czy na reklamach w telewizji, podczas gdy „Trampolina+ Literki“ wprowadzi ich w fascynujący świat pisma: od rozpoznawania poszczególnych liter do swoich pierwszych zapisków.

Nie zabrakło w naszej ofercie także książek dla nauczycieli oraz pomocy dydaktycznych dla szkolnych psychologów, terapeutów i rodziców. Polecamy zwłaszcza serię książkową „Biblioteka Nauczyciela“ (PWN), w której znalazły się materiały gotowe do wykorzystania podczas zajęć – karty pracy, scenariusze ćwiczeń i zabaw oraz praktyczne porady dostosowane do pracy z dziećmi z różnych grup wiekowych. Książki z serii „Biblioteka Nauczyciela“ stanowią doskonałe wsparcie dla nauczycieli przedszkolnych, okażą się również niezwykle pomocne dla innych osób pracujących na co dzień z dziećmi, od terapeutów po psychologów. Książeczki podzielone zostały na trzy kategorie: „Bajkoterapia w przedszkolu“, „Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne“ oraz „Zajęcia ruchowe w przedszkolu“.

Znaleziono: 842
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Playtime A Class Book

Książka (miękka)
88,98 zł
95,20 zł
Znaleziono: 842
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20