MENU

Wydawnictwo Oxford University Press

Oxford University Press to największe na świecie wydawnictwo uniwersyteckie, działające na rynku od ponad 400 lat. Oprócz podręczników akademickich z licznych dziedzin nauk ścisłych, społecznych i humanistycznych OUP specjalizuje się w materiałach do nauki języka angielskiego oraz przeprowadzaniu testów językowych. Dlatego w księgarni internetowej PWN przygotowaliśmy szeroki wybór książek do nauki języka angielskiego, podręczników językowych, słowników, zestawów zadań, repetytoriów oraz innych materiałów dydaktycznych wydawanych przez OUP.

Wśród podręczników Oxford University Press znalazły się materiały przeznaczone dla uczących się języka angielskiego na każdym poziomie, od początkujących do zaawansowanych. Oprócz podręczników przygotowujących do międzynarodowych testów w ofercie wydawnictwa nie zabrakło również pomocy dydaktycznych kierowanych do polskich szkół i dostosowanych do najnowszych podstaw programowych. Od lat popularnością cieszy się także "Oxford Matura Trainer", czyli dostępne na poziomie podstawowym i rozszerzonym repetytorium przygotowujące do polskiej matury.

Obok ogólnych podręczników do nauki języka angielskiego przygotowaliśmy również pomoce naukowe przygotowane pod kątem określonej tematyki, na przykład angielskiego biznesowego. Tak opracowane zostały podręczniki OUP z serii "Business Result" - cykl pięciu podręczników od początkujących do zaawansowanych, przeznaczony dla osób planujących pracę za granicą lub w międzynarodowym sektorze finansowym.

Wszystkim pracującym na co dzień z językiem angielskim polecamy zaś stworzony przez specjalistów z Oxford University Press oraz wydawnictwa PWN "Wielki słownik angielsko-polski" oraz "Wielki słownik polsko-angielski". Znalazło się w nim 500 000 jednostek leksykalnych, w tym połączeń wyrazowych, fraz oraz idiomów. Nie zabrakło również licznych terminów specjalistycznych, wyrazów potocznych i slangowych, a także dokładnego opisu każdego z haseł, łącznie z różnicami w brytyjskiej i amerykańskiej wymowie czy nieregularnymi formami czasowników. Dla wygody słowniki Oxford-PWN dostępne są również w wersjach multimedialnych do kupienia jako pendrive.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 1048
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

English File Elementary Workbook w...

Książka (miękka)
79,57 zł
86,50 zł

English File Pre-Intermediate Work...

Książka (miękka)
79,82 zł
85,50 zł

Oxford Repetytorium maturzysty Jęz...

Książka (miękka)
104,45 zł
111,90 zł
Znaleziono: 1048
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20