MENU

JĘZYKI OBCE PWN
Podręczniki do nauki języków obcych z najlepszego źródła!

Szkoła podstawowa

Bestsellerowe serie do nauki języków obcych na wszystkich poziomach nauczania – dla uczniów rozpoczynających przygodę z nowym językiem, dla klas o zróżnicowanej znajomości języka oraz dla zaawansowanych. Nowoczesne, zgodne z podstawą programową, rozbudzające zainteresowanie językiem! W naszej ofercie znajdziesz: podręczniki, ćwiczenia i materiały dydaktyczne do nauki języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego.

Poznaj nasze hity edukacyjne!

Liceum i Technikum

Nowoczesne podręczniki do nauki języków obcych: niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego oraz łaciny. Publikacje o tematyce bliskiej młodzieży, zgodne z podstawą programową, gwarantujące sukces dydaktyczny. Oferujemy również ćwiczenia i sprawdzone publikacje uzupełniające, które pomogą w przygotowaniach do egzaminu maturalnego oraz olimpiad językowych.

Repetytorium maturzysty. Podręcznik do języka angielskiego

Przygotowanie do matury 2023!

Repetytorium maturzysty. Podręcznik do języka angielskiego. Poziom podstawowy i rozszerzony przygotowuje do skutecznego posługiwania się językiem angielskim w życiu codziennym, a także oswaja maturzystów z sytuacją egzaminacyjną i wszystkimi typami zadań, które pojawią się na nowej maturze w formule od 2023, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Publikacja:

  • jest efektem współpracy dwóch cenionych wydawnictw: Wydawnictwa Szkolnego PWN oraz Cambridge University Press
  • korzysta z danych z bazy Cambridge English Corpus i wskazuje na błędy, które najczęściej popełniają polscy uczniowie zdający egzaminy Cambridge English oraz zawiera porady, jak tych błędów unikać
  • umożliwia elastyczną realizację procesu dydaktycznego w zależności od poziomu grupy i jej liczebności, liczby godzin w tygodniu przeznaczonych na naukę języka angielskiego czy zagadnień, którym należy poświęcić więcej uwagi
  • zawiera bogatą obudowę, w tym materiały dostępne online.

Repetytorium maturzysty do angielskiego - sprawdź szczegóły »

Polecane

Znane nauczycielom i uczniom publikacje językowe Wydawnictwa Szkolnego PWN rozwijane są obecnie w ramach działalności Grupy PWN pod jedną marką Wydawnictwo Naukowe PWN.

Specjalizujemy się w wydawaniu podręczników do nauki języków obcych. Od kilku dekad przygotowujemy bestsellerowe podręczniki, z którymi uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych poznają języki obce oraz kultury innych krajów. Nasze kultowe serie językowe „der, die, das”, „ich und du” oraz „Bingo” znane są wielu pokoleniom uczniów.

Wspieramy w pracy dydaktycznej zarówno nauczycieli pracujących z najmłodszymi dziećmi przedszkolnymi, jak i przygotowujących młodzież do egzaminów ósmoklasisty oraz maturalnych.

W ofercie PWN znajdują się cykle do nauki języka niemieckiego („ABCDeutsch neu”, „ich und du neu”, „und so weiter neu” , „Kompass Team”, „Mach mit!”, „Klasse! Super! Toll!”, „www.weiter deutsch”, „Transfer Deutsch”, „Neue Expedition Deutsch”, „Profi neu”), a także rosyjskiego („Всё просто”, „Воt и мы”, „Воt и мы по-новому”), francuskiego („Exploits”) , angielskiego („Hello! Kids”, „Hello! Starter”, „Mini Bingo”, „Memo i przedszkolaki”, „New Bingo Plus”) oraz łaciny („Porta latina nova”).

Marka PWN to synonim wysokiej jakości i rzetelności. Wykorzystujemy nasze bogate zasoby merytoryczne i doświadczenie, dzięki czemu, ucząc języków, dostarczamy wiedzę z wielu różnorodnych dziedzin.

Współpracujemy z Cambridge University Press i od 2017 roku jesteśmy partnerem tego prestiżowego wydawnictwa w Polsce. Nasi konsultanci językowi wspierają w pracy dydaktycznej nauczycieli szkół publicznych, niepublicznych, językowych i wyższych uczelni. Jako wyłączny dystrybutor podręczników Cambridge University Press zapewniamy polskim uczniom i nauczycielom dostęp do najlepszych materiałów do nauki języka angielskiego, bazujących na wieloletniej tradycji i jakości brytyjskiego wydawcy.

Z logo PWN wydajemy również repetytoria z języków obcych, arkusze do egzaminów: ósmoklasisty i maturalnego oraz publikacje okołopodręcznikowe, np. serie kulturoznawcze.

Naszym podręcznikom towarzyszy bogata obudowa metodyczna dla nauczycieli. Multibooki, multimedia oraz interaktywne ćwiczenia, stanowią niezastąpione narzędzie do prowadzenia ciekawych i efektywnych lekcji, zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zdalnym.

Nauczycielom języków obcych pracujących z naszymi cyklami udostępniamy e-Akademię PWN – nowoczesną platformę edukacyjną, dzięki której mogą Państwo korzystać z gotowych materiałów dydaktycznych oraz ciekawych zasobów Wydawnictwa PWN. W e-Akademii PWN znajdą Państwo interaktywne podręczniki, e- ćwiczenia, testy, kartkówki, materiały audio i wideo, które pozwalają bezpiecznie i skutecznie pracować z uczniami w klasie i online.

Tradycja zobowiązuje! Dlatego nasze publikacje, zarówno drukowane, jak i cyfrowe, są wydawane na najwyższym poziomie merytorycznym i edytorskim. Pomagają efektywnie zdobywać wiedzę, rozwijają szeroki zakres kompetencji i urozmaicają naukę w oryginalny sposób.

Stale rozbudowujemy naszą ofertę wydawniczą o publikacje zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. W 2021 roku nasze partnerstwo z wydawnictwem Cambridge University Press zostało poszerzone o współpracę redakcyjną, w efekcie której powstają wspólne publikacje nowej generacji.

Wkrótce na rynek edukacyjny trafią nasze najnowsze serie do nauki języka niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i angielskiego. A już dziś nauczyciele mogą przygotowywać swoich uczniów do egzaminu maturalnego z nowym „Repetytorium Maturzysty 2023”!