MENU

PZWL Wydawnictwo Lekarskie

Nowości PZWL

Bestsellery PZWL

Metoda Delaviera - ćwiczenia i programy treningowe


Polecamy książki Frederica Delaviera z ćwiczeniami i programami treningowymi dla kobiet i mężczyzn.

Liczne, doskonałej jakości ryciny obrazują zaangażowanie poszczególnych grup mięśniowych przy wykonywaniu różnych ćwiczeń. Precyzyjne opisy ruchów, praktyczne rady i komentarze umożliwiają zrozumienie celu danego ćwiczenia i ułatwiają poprawne prowadzenie treningu.

Instrukcje do przeprowadzenia ćwiczeń oraz jasne i szczegółowe porady pomagają w samodzielnym opracowaniu własnego programu ćwiczeniowego, dostosowanego do indywidualnego rozkładu zajęć, poziomu zaawansowania, a w przypadku sportowców – uprawianej przez nich dyscypliny sportu.

Zapewniamy atrakcyjne ceny z rabatem do -17%.

Zobacz wszystkie książki F. Delaviera »

Anatomia PZWL

Chirurgia PZWL

Zapoznaj się hitami medycyny ratunkowej PZWL


Prezentujemy najlepsze publikacje z medycyny ratunkowej PZWL. Są to praktyczne książki, których celem jest nabycie umiejętności wykonywania technik zabiegowych oraz rozpoznania, różnicowania i kwalifikowania objawów zagrażających życiu.

Wszystkie pozycje składają się z algorytmów postępowania i wytycznych obowiązujących w polskim systemie ratownictwa medycznego. Liczne algorytmy, tabele i schematy ułatwią przyswojenie wiadomości.

Wszystkie publikacje są skierowane do ratowników medycznych, studentów medycyny i osób pracujących w zespołach ratunkowych.

Zobacz wszystkie pozycje z medycyny ratunkowej PZWL »

Pediatria PZWL

Farmacja PZWL

Nursing.com.pl – nowy serwis dla pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych. Korzystaj z kilku tysięcy praktycznych artykułów, testów i aktualności, aby być na bieżąco i doskonalić swoje zawodowe umiejętności.