MENU

Ebooki: Psychologia

W kategorii ebooków o psychologii księgarni internetowej PWN znajdą Państwo publikacje naukowe, popularnonaukowe i zbiory tekstów dotyczące nauki o psychice człowieka. Wszystkie publikacje zostały przygotowane w formie audiobooków i ebooków dla wygody wszystkich czytelniczek i czytelników. Ebooki mają format mobi, epub lub pdf, dzięki czemu działają na różnych nośnikach.

Ebooki psychologiczne poświęcone są sferze psyche, będącej ważnym polem badawczym współczesnej nauki. Psychologia bada między innymi wpływ psychiki na interakcje z otaczającym światem, grupami społecznymi i innymi jednostkami. Jej osobnym odłamem jest zoopsychologia, która zajmuje się psychiką zwierząt.

Ta rozległa dziedzina oferuje odkrycia mające wpływ również na inne gałęzie nauki, takie jak socjologia, filozofia czy antropologia.

W kategorii Psychologia znajdą Państwo książki traktujące o procesach poznawczych, emocjach, zaburzeniach osobowości i wielu innych. Dostępne są publikacje z zakresu psychologii społecznej, neuropsychologii, psycholingwistyki i innych ciekawych nurtów badawczych. Szczególnie polecamy zaznajomienie się z tą ofertą wydawniczą studentom psychologii, psychologom praktykującym  oraz osobom zainteresowanym funkcjonowaniem psychiki człowieka.

Ciekawą propozycją może być ebook „Komunikacja w terapii” Wydawnictwa Naukowego PWN. Książka poświęcona jest komunikowaniu się na gruncie terapeutycznym. Ta propozycja przypadnie do gustu zarówno zawodowym terapeutom, jak i jednostkom w procesie terapii, chcącym poszerzyć swoje kompetencje. Czytelnicy dowiedzą się z niej jakie granice przebiegają na linii terapeuta-pacjent oraz jakie są etyczne standardy w branży. Podręcznik powinien znaleźć się na półce osób przygotowujących się do otwarcia własnej praktyki psychoterapeutycznej.

Kolejną ciekawą pozycją jest ebook „Krótki kurs. Emocje”, czyli książka Wydawnictwa Naukowego PWN poświęcona funkcjonowaniu ludzkich emocji. Tę popularnonaukową publikację przygotowało Oxford University Press, mając na celu ułatwienie zrozumienia mechanizmów emocjonalnych, które oddziałują na relacje. Autor w przystępny sposób omawia zarówno biologiczne, jak i kulturowe podłoża kształtowania się stanów emocjonalnych u człowieka.

Te oraz inne ebooki i audiobooki poświęcone psychologii zostały umieszczone w szerokiej ofercie księgarni PWN. Aby wzbogacić wiedzę, rozwinąć kompetencje psychologiczne lub przygotować się do egzaminu warto zapoznać się z pełnym zasobem wydawniczym dostępnym w księgarni internetowej.

Znaleziono: 1944
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 1944
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20