MENU

Podręczniki: Przedszkole 6-latki

Rodzice sześciolatków stają przed wyborem – mogą zdecydować się na posłanie swoich pociech do zerówki lub pierwszej klasy szkoły podstawowej albo kontynuować edukację przedszkolną. W oddzielnej kategorii umieściliśmy podręczniki i pomoce naukowe dla dzieci rozpoczynających naukę w podstawówce, tutaj znalazły się zaś podręczniki i pomoce naukowe dla sześciolatków, które spędzają jeszcze jeden rok w swoich przedszkolach.

Aby tym lepiej przygotować dzieci do rozpoczęcia w kolejnym roku nauki w szkole, a jednocześnie zapewnić im jeszcze jeden rok beztroskiej zabawy przedszkolnej z rówieśnikami, zgromadziliśmy w tej kategorii liczne podręczniki i materiały edukacyjne przygotowane przez ekspertów. Oprócz pojedynczych książeczek, których celem jest rozwijanie konkretnych umiejętności – czytania i pisania, rysowania, liczenia czy wspólnego wysłuchiwania i opowiadania bajek – polecamy także kompletne pakiety dla sześciolatków w promocyjnych cenach.

Pakiet „Świat w kolorach. Sześciolatek“ to zestaw materiałów edukacyjnych dla dzieci sześcioletnich, który pomoże im zrozumieć otaczający ich świat. W zestawie znalazły się klasyczne karty pracy, „wycinanki-wypychanki“, fantastyczne „Ćwiczenia na cztery pory roku“ oraz specjalny zeszyt „Czytam i piszę“, czyli opracowany z myślą o sześciolatkach zestaw ćwiczeń grafomotorycznych i dodatkowych czytanek z zaznaczonymi sylabami. Dzieciom, które uczyły się wcześniej z serii „Trampolina+“ lub „Nowa Trampolina“ polecamy z kolei podobny pakiet „Nowa Trampolina sześciolatka“, w którym sześciolatki po raz ostatni spotkają się ze swoim dobrze znanym przyjacielem Trampolinkiem i jeszcze raz wyruszą na wspólne przygody!

Nie zabrakło w naszej ofercie także książek dla nauczycieli oraz pomocy dydaktycznych dla szkolnych psychologów, terapeutów i rodziców. Polecamy zwłaszcza serię książkową „Biblioteka Nauczyciela“ (PWN), w której znalazły się materiały gotowe do wykorzystania podczas zajęć – karty pracy, scenariusze ćwiczeń i zabaw oraz praktyczne porady dostosowane do pracy z dziećmi z różnych grup wiekowych. Książki z serii „Biblioteka Nauczyciela“ stanowią doskonałe wsparcie dla nauczycieli przedszkolnych, okażą się również niezwykle pomocne dla innych osób pracujących na co dzień z dziećmi, od terapeutów po psychologów. Książeczki podzielone zostały na trzy kategorie: „Bajkoterapia w przedszkolu“, „Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne“ oraz „Zajęcia ruchowe w przedszkolu“.

Znaleziono: 966
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Skarby 1 Box, Szkoła podstawowa

Książka (kartonowa foliowana)
10,75 zł
215,00 zł
Znaleziono: 966
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20