MENU

Wydawnictwo Harmonia

Harmonia to gdańskie wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach na temat nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, terapii pedagogicznej oraz wspomagania rozwoju dziecka. W ofercie Harmonii znalazły się również materiały dydaktyczne przeznaczone dla dzieci ze specjalnymi potrzebami, a także książki skierowane do ich rodziców, wychowawców i terapeutów.

Wydawnictwo Harmonia jest liderem na polskim rynku publikacji dotyczących terapii uczniów z niepełnosprawnościami. Poza podręcznikami w ofercie wydawnictwa znalazły się również karty pracy, uwzględniające specyficzne potrzebny dzieci, pakiety edukacyjne dostosowane do różnych poziomów nauczania, materiały do terapii integracji sensorycznej oraz publikacje logopedyczne.

Wśród przykładowych publikacji przeznaczonych dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi są karty pracy "Uczę się czytać, pisać i liczyć" (Naprawa, Tanajewska). To cztery zestawy adresowane do uczniów edukacji wczesnoszkolnej z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim lub umiarkowanym i dzieci z lekkimi deficytami rozwojowymi. W kartach zawarte zostały również podstawowe wiadomości z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, plastycznej i technicznej.

Oprócz licznych, przygotowanych przez specjalistów kart pracy i podręczników, w ofercie wydawnictwa Harmonia znalazły się także eksperckie scenariusze zajęć skierowane do nauczycieli i terapeutów. Są wśród nich między innymi "Scenariusze zajęć z zakresu kompetencji emocjonalnych i komunikatywnych dzieci i młodzieży w szkole podstawowej" - gotowe opisy treści zajęć do przekazania uczniom, potrzebne karty pracy do rozdania podopiecznym i liczne praktyczne wskazówki, które pomogą przeprowadzić zajęcia każdemu nauczycielowi szkół podstawowych, niezależnie od profilu swojego wykształcenia.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 2675
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 2675
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20