MENU

Książki: Rynek pracy, kadry, HR

Jeśli pragniesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i coachingu oraz poznać tajniki wielu innych aspektów związanych z HR, to nie mogłeś trafić lepiej – internetowa księgarnia PWN oferuje szeroki wybór książek o tej tematyce. Dzięki bogatej i różnorodnej proponowane przez nas podręczniki, poradniki i materiały naukowe świetnie nadają się zarówno dla studentów i osób zaczynających swoją przygodę z HR, jak i profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje.

Poznaj HR od podszewki

W naszym katalogu produktów znajdziesz wiele pozycji naukowych, które w merytoryczny sposób przybliżą istotę HR – czym właściwie jest HR, jak jest definiowany oraz jak prezentuje się w różnych koncepcjach i ujęciach naukowych. Ponadto podręczniki omawiają metody pomiaru kapitału ludzkiego, organizacji zarządzania zasobami ludzkimi oraz kultury organizacyjnej, a także przedstawiają specyfikę zarządzania firmami o różnej wielkości – małej, średniej i dużej. Wiele podręczników skupia się nie tylko o teoretycznych zagadnieniach, lecz także przedstawia praktyczną stronę HR, wykorzystując do tego przykłady z doświadczenia różnych firm. Ponadto w naszej ofercie przygotowaliśmy książki z zakresu coachingu. Dzięki nim poznasz praktyczne techniki, narzędzia i ćwiczenia, które zostały zilustrowane przykładami. Jeśli jesteś początkującym trenerem, to szczególne polecamy publikacje omawiające podstawowe metody i działania, np. poszukiwanie alternatywnych rozwiązań i motywowanie klienta, a także te bardziej zaawansowane, m.in. stawianie wyzwań klientowi oraz zmienianie jego sposobu postrzegania rzeczywistości. Warto sięgnąć po książki napisane przez profesjonalnych coachów z wieloletnim doświadczeniem. To świetny sposób, by poszerzyć swoją wiedzą i wachlarz technik coachingowych, a także poznać nowe metody działania i sposoby pracy z klientem. Proponujemy również podręczniki dotyczące teorii i praktyki rekrutacyjnej – dowiesz się, jak odpowiednio ocenić i zaplanować potrzeby kadrowe danej firmy.

Efektywność pracy

Polecamy również poradniki, które zdradzą Ci, jak zwiększyć wydajność pracy i przemienić się z zapracowanej mrówki w lwa odnoszącego zawodowe sukcesy i pewnie podejmującego decyzje. Dzięki publikacjom tego typu przekonasz się, że właściwa organizacja czasu pracy czy też stanowiska pracy nie jest wcale taka trudna, a co więcej – potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Osobom zabieganym i pracującym po godzinach lub zmagającym się z niemocą twórczą polecamy szczególnie poradnik „Mądrzej, szybciej, lepiej. Sekret efektywności” Charlesa Duhigga, który zdradza sekret, jak polepszyć wyniki w pracy. W naszej ofercie znajdziesz również interesujące pozycje o wypaleniu zawodowym i jak sobie z nim radzić, a także technikach skutecznego działania i porozumiewania się oraz negocjowania. Dzięki tym książkom z pewnością zrealizujesz swoje cele.

Znaleziono: 3296
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Radical Candor

Książka (miękka)
23,78 zł
37,00 zł

The Infinite Game

Książka (miękka)
50,18 zł
77,00 zł
Znaleziono: 3296
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20