MENU

Podręczniki do 2 klasy liceum i technikum

W drugiej klasie liceum uczniowie nie tylko na nowo podejmują naukę przedmiotów, których uczyli się już w pierwszej klasie, ale rozpoczynają także lekcje na poziomie rozszerzonym. Zazwyczaj przedmioty rozszerzone wybierane są z dwóch bloków – ścisłego (matematyka, fizyka, informatyka, biologia, chemia, geografia) oraz humanistycznego (język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, historia sztuki, geografia). W księgarni internetowej PWN zgromadziliśmy szeroką ofertę podręczników do drugiej klasy liceum na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, a także liczne dodatkowe pomoce naukowe oraz materiały do nauki języków obcych.

Podręczniki do drugiej klasy liceum i technikum podzieliliśmy na odpowiednie kategorie. Znalazły się wśród nich podręczniki do języka polskiego, biologii, chemii, fizyki, geografii, historii, informatyki, podstaw przedsiębiorczości, religii, wiedzy o społeczeństwie i oczywiście matematyki. Oprócz podręczników przygotowaliśmy także inne pomoce dydaktyczne dla drugoklasistów, z wyprzedzeniem polecamy także repetytoria maturalne, które pozwolą lepiej uporządkować sobie wiedzę przyswajaną podczas zajęć.

W liceum uczniowie kontynuują także naukę dwóch nowożytnych języków obcych. Najczęściej wybieranym pierwszym językiem obcym jest oczywiście angielski, na drugim miejscu popularnością cieszą się niemiecki, francuski, włoski oraz rosyjski. Przygotowaliśmy w tej kategorii nie tylko podręczniki do nauki tych języków na poziomie licealnym (rozszerzonym oraz podstawowym), ale także moc pomocy szkolnych – zeszyty ćwiczeń, słownik i poradniki gramatyczne oraz repetytoria, które pozwolą lepiej i łatwiej przygotować się do nadchodzących egzaminów.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 1242
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Matematyka Zbiór zadań z próbnych ...

Książka (miękka)
13,84 zł
15,00 zł
Znaleziono: 1242
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20