MENU

Książki do nauki języka włoskiego

Język włoski to język romański, urzędowy na terytorium Włoch, a także w Szwajcarii, Watykanie i Republice San Marino, ale posługuje się nim w różnych zakątkach globu. Współczesna wersja języka włoskiego wywodzi się z dialektu toskańskiego, znormalizowanego na przełomie XIII i XIV wieku, dzięki sławnym włoskim pisarzom – Dantemu Alighieri, Giovanniemu Boccaccio oraz Francescowi Petrarce.

Pozycje prezentowane w niniejszej kategorii mogą służyć pomocą każdemu wielbicielowi słonecznej Italii, który chciałby przyswoić sobie reguły języka włoskiego, zarówno w zaciszu domowym, jak i w szkole czy na kursie językowym. W kategorii Książki do nauki języka włoskiego znajdują się bowiem zarówno podręczniki, jak i zestawy ćwiczeń, samouczki, słowniki, rozmówki oraz wiele innych.

Wśród popularnych serii podręczników znajdą Państwo książki na różnych poziomach zaawansowania, dzięki czemu możliwym będzie utrzymanie ciągłości nauczania i pozwala dobrać pozycję do indywidualnych potrzeb w zależności od osobistych kompetencji językowych. Dzięki zróżnicowanej ofercie nauczyciele i lektorzy szkół językowych z łatwością dobiorą pomoce dydaktyczne odpowiednie dla swoich wymagań i przyzwyczajeń.

Oferujemy stale aktualizowane publikacje, dzięki którym nauka słówek, wyrażeń i zasad gramatycznych stanie się prawdziwą przyjemnością. Dołączone do książek płyty wzbogacą proces przyswajania wiedzy o aspekty multimedialne.

Zachęcamy również do zapoznania się z publikacjami przygotowującymi do egzaminów z języka włoskiego, dzięki nim oswoją się Państwo z typowymi pytaniami testowymi i sprawdzą swoje dotychczasowe kompetencje językowe.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 676
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Rozmówki włoskie

Książka (miękka)
21,23 zł
29,90 zł

Włoski nie gryzie!

Książka (miękka)
27,49 zł
39,90 zł

Gramatyka błyskawicznie Włoski

Książka (miękka)
10,38 zł
11,90 zł
Znaleziono: 676
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20