MENU

Puzzle klasyczne

Klasyczne puzzle to jedna z tych zabaw, które nigdy się nie nudzą! Dlatego w księgarni internetowej PWN przygotowaliśmy różnorodne zestawy układanek przeznaczone nie tylko dla najmłodszych, lecz również dla bardziej doświadczonych miłośników puzzli. Znalazły się wśród nich proste, kilkuelementowe zestawy, jak na przykład seria z Puciem, ale także olbrzymie sklepienie Kaplicy Sykstyńskiej stworzone przez Michała Anioła na aż pięć tysięcy elementów.

Najmłodszym szczególnie polecamy ramkowe układanki kształtowe firmy Trefl. Dzięki dużym, bezpiecznym dla dzieci kształtom zabawa nie sprawi problemu nawet dwulatkom, a ładne ilustracje i ciekawe zestawy — takie jak wieś, zwierzęta czy kosmos — tym bardziej zachęcą do kreatywnego spędzania czasu samemu, z rówieśnikami lub rodzicami. Doskonałą zabawą okażą się także puzzle z Puciem, postacią stworzoną przez Martę Galewską-Kustrę: to doskonale znany dzieciom bohater z popularnej serii książkowej. Zabawki z Puciem skierowane są do dzieci już od drugiego roku życia, ale mimo niedużej liczby elementów zestawy zostały skonstruowane w taki sposób, aby pobudzić do zabawy również starsze dzieci.

Oprócz innych, bardziej skomplikowanych zestawów z popularnymi postaciami i widokami z kreskówek, baśni, filmów o superbohaterach i fantasy przygotowaliśmy również prawdziwe wyzwania, czyli puzzle składające się z ponad trzech tysięcy elementów. Są wśród nich piękne zdjęcia europejskich stolic, jak na przykład efektowne mosty na praskiej Wełtawie, oraz zapierające dech w piersiach panoramy: wodospady Krka (Chorwacja) czy bajeczne kolory Toskanii (Włochy). Nie zabrakło w naszej ofercie również klasycznych dzieł sztuki, od wspomnianego już sklepienia Kaplicy Sykstyńskiej Michała Anioła do niezapomnianych obrazów Vincenta van Gogha.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 7317
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 7317
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20